Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

TRAFIONY PREZENT

Inga Kolaska pt, 24 stycznia 2014 15:10

Zabawy oraz gry ruchowe na „Orliku” cieszyły się jak do tej pory największym powodzeniem wśród wychowanków, jednak tylko latem jest możliwość korzystania z takich obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Chrzest Świety Natalki

Inga Kolaska pon, 29 kwietnia 2013 13:22

W miesiącu kwietniu 2013 roku w parafii p.w. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży została ochrzczona nasza najmłodsza wychowanka Natalia Skowrońska.

Na podium w IX Mistrzostwach w piłce halowej w Zambrowie

Inga Kolaska cz, 18 kwietnia 2013 09:40

Zawody sportowe w piłce halowej należą do najbardziej oczekiwanych z dyscyplin sportowych przez wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży i niewątpliwie do takich zaliczyć trzeba IX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w piłce halowej zorganizowane przez Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Zambrowie.

Miła niespodzianka dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej w Łomży

Inga Kolaska cz, 18 kwietnia 2013 09:24

W dniu 09 kwietnia 2013 w nowo otwartym sklepie Martes Sport w Galerii Veneda młodzież Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej z Łomży dokonała wyboru artykułów sportowych na kwotę 5.000 zł. Kwota ta została zasponsorowana przez sieć sklepów Martes Sport.

Spotkanie z kulturą

Inga Kolaska cz, 14 marca 2013 16:45

W ramach spotkań z kulturą nasi wychowankowie mieli okazję przyglądania się próbie generalnej przedstawienia w Teatrze Lalki i Aktora pt.: "Calineczka".

Uroczysta Wigilia 2012

Inga Kolaska śr, 19 grudnia 2012 17:47

Uroczysta Wigilia 2012

Akcja smyki cmyki

Inga Kolaska pt, 07 grudnia 2012 17:06

Nasi wychowankowie wzięli udział w konkursie Smyki Cmyki

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę