Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Gość z Brazylii

W dniach: 13 - 18.07.2014 r. młodzież przebywają w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży odwiedził student z Brazylii - Lukas, reprezentujący AIESEC - największą na świecie organizację studencką, której podstawowym celem jest odkrywanie i rozwój potencjału wśród młodzieży. Dzięki Lukasowi wychowankowie placówki dowiedzieli się bardzo dużo o Brazylii. Student przygotował bardzo ciekawe prezentacje, które każdego dnia pobytu zaznajamiały wychowanków placówki z nowymi informacjami na temat jego rodzinnego kraju. Młodzież miała możliwość „podszlifowania” języka angielskiego, gdyż Lukas porozumiewał się ze wszystkimi wyłącznie w tym języku.

 

Podczas tygodniowego pobytu w POW Gość poznał Łomżę i okolicę. Wspólnie z wychowawcami i wychowankami placówki odwiedził między innymi  : skansen w Nowogrodzie, Muzeum Przyrody w Drozdowie, Górę Królowej Bony. Codziennie wychowankowie placówki integrowali się z Lukasem poprzez: konwersacje, spacery po okolicy, wyjścia do kręgielni, mecze piłki siatkowej oraz wspólne grillowanie.

Tydzień upłynął bardzo szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Zarówno Lukas jak i wychowankowie placówki rozstali się bogatsi o nowe, ciekawe doświadczenia.

red. Krzysztof Jankowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę