Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

X Noworoczny Obiad z Gwiazdami oraz zwiedzanie Belwederu

Dnia 10.01.2015 r. odbyła się nasza grupowa wycieczka do Warszawy. Celem naszej podróży był udział w X Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami. Droga do stolicy nie trwała zbyt długo. Powodem tego było nasze ogromne zniecierpliwienie i chęć przeżycia wielkiej przygody jaką było spotkanie z gwiazdami i ludźmi z show biznesu. Cała impreza miała miejsce w amerykańskiej restauracji Jeff’s w Warszawie.

Miejsce to zrobiło na nas ogromne wrażenie. Wnętrze przypominało starą, amerykańską restaurację z przełomu lat 50/60. Na ścianach wisiały stare, amerykańskie rejestracje samochodowe i tabliczki z nazwami ulic. Po wejściu do środka restauracji ogarnęło nas ogromne podniecenie. Na progu witały nas uśmiechnięte twarze tych, których jak do tej pory mogliśmy widywać tylko w TV. To było naprawdę cudowne doświadczenie. Zajęliśmy swoje miejsca przy stole. Wokół nas poruszało się mnóstwo znajomych twarzy. Aktorzy, modelki, projektanci mody, prezenterzy TV podchodzili do nas, rozmawiali z nami i składali autografy. Robiliśmy wspólne zdjęcia. Dzięki tej sposobności mogliśmy porozmawiać, zadać pytania o pracę, karierę zawodową. Podczas całej imprezy miały miejsce takie konkursy jak pokazy magików czy tańce. Można było zrobić sobie zdjęcie z Myszką Mickey i Spidermanem. Przed odjazdem każdy z nas otrzymał świetną paczkę z mnóstwem upominków. Kolejną atrakcją, jaka czekała na nas w tym dniu było spotkanie z Panią Prezydentową w Pałacu Prezydenckim. Niestety z powodu choroby Pani Prezydent nie mogła się z nami spotkać, ale za to spacerując po Belwederze mogliśmy poznać wiele ciekawostek, które przekazał nam przewodnik. Na koniec zwiedzania zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego przed Belwederem, po czym pełni wrażeń wróciliśmy do Łomży. To było naprawdę wspaniałe przeżycie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy!

opr. Krzysztof Jankowski

Inga Kolaska
wt, 13 stycznia 2015 15:25
Data ostatniej edycji: cz, 12 lutego 2015 14:20:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę