Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

FERIE ZIMOWE 2015, czy muszą być nudne?

Podczas ferii zimowych w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nie zabrakło atrakcji. Śniegu wprawdzie było niewiele, ale zabawa jak już trochę go popadało była przednia.

Na początek wystarczyło odkurzyć sanki i wypożyczyć narty i deski by bawić się w Rybnie znakomicie, a korzystając z pomysłu MDK DŚT na konkurs pt. „Bałwan” można było kreatywnie spędzić popołudniowy czas i wykonać ogromna budowlę „Wawel”. Dużych wrażeń dostarczyła pływalnia Miejska na której mogliśmy być co najmniej kilkakrotnie, a dobrodziejstwo sponsorów (Właścicieli Restauracji „Cztery Pory Roku”) sprawiło, że po pływaniu nasze żołądki czuły się wyjątkowo pełne. Nie było za dużo czasu by spędzić ferie przed telewizorem, czy komputerem, co nas cieszy, ale jak już, to było też dobre kino, oczywiście w naszym „Millenium”. Poznawanie historii nie musi być żmudne i książkowe, a zwiedzanie Muzeum Diecezjalnego pokazało że można połączyć relaks z nauką historii regionu. 

Cel został zrealizowany, bo ferie zimowe mają służyć przede wszystkim aktywności pozaszkolnej, a nasi wychowankowie przekonali się, ze taka aktywność może wiązać się z przyjemnością, a ferie wcale nie muszą być nudne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę