Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Sukces wychowanków placówki opiekuńczo- wychowawczej

Z udziałem 15 zawodników z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych rozegrany został XII Turniej Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego. Zawody organizowane przez „Jedynkę”- Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Białymstoku odbyły się w kategoriach: - dziewcząt - chłopców młodszych do 14 lat - chłopców starszych powyżej 14 lat oraz kategorii drużynowej.

Turniej został przeprowadzony bardzo sprawnie i toczył się w znakomitej atmosferze. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Ś., który bezkonkurencyjnie wywalczył  I miejsce w swojej kategorii. Ogromne zaangażowanie wykazali Patrycja Ś. i Krzysztof B. by po równie emocjonujących meczach zająć miejsce IV i II. Drużynowo wywalczyliśmy  II miejsce. Każdy z uczestników turnieju otrzymał dyplom oraz prezent.
Wynik dobitnie świadczy, że tenis stołowy staje się w łomżyńskiej Placówce coraz popularniejszy wśród innych dyscyplin sportowych.

Inga Kolaska
pon, 24 listopada 2014 13:54
Data ostatniej edycji: pon, 24 listopada 2014 13:56:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę