Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Mistrzostwa sportowe w piłce nożnej

Drużyny z Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych z województwa podlaskiego rywalizowały w ramach halowego turnieju piłki nożnej. W Zambrowie rozegrane zostały X Wojewódzkie Mistrzostwa w Halowej Piłce Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych.

Imprezę rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1, w sobotę, 29 marca 2014r.  W zmaganiach udział wzięły cztery drużyny z:  Zambrowa,  Łomży,  Supraśla,  Białowieży.  Najlepszym zawodnikiem z POW w Łomży został Adrian Staniórski, otrzymał dyplom oraz statuetkę.
Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy.

Inga Kolaska
pon, 31 marca 2014 13:01
Data ostatniej edycji: pt, 11 kwietnia 2014 11:13:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę