Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Spotkanie opłatkowe w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej

Atmosfera w wigilię Bożego Narodzenia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży każdego roku jest wyjątkowa. Spotkanie opłatkowe zaczęło się punktualnie o godz. 15.00 16 grudnia 2014 . Jak co roku wychowankowie z dużym zaangażowaniem, wzruszeniem przedstawili dla zaproszonych gości „Jasełka Wigilijne” przygotowane pod opieką Pani Beaty Antoniuk - aktorki z Teatru Lalki i aktora w Łomży.

W trakcie przedstawienia zarówno wszystkim pracownikom jak i wychowankom serce biło szybciej, towarzyszyło wzruszenie, pojawiał się uśmiech ale  i łzy. Uczestników spotkania pobłogosławił ks. bp Tadeusz Bronakowski, po czym życzenia złożyła wiceprezydent  Pani Agnieszka Barbara Muzyk. 
Od lat wychowankowie placówki piszą listy do Świętego Mikołaja. Życzenia młodzieży są bardzo różne. Czasem wyjątkowo przyziemne, czasem też lista ich jest bardzo długa. W tym roku wszyscy wychowankowie byli mile zdziwieni, gdy otwierając swoje paczki znajdowali prezenty o które prosili.

Dużą niespodzianką dla młodzieży były imienne prezenty dla każdego z nich,  przysłane z USA od zaprzyjaźnionych osób.
W imieniu wszystkich pracowników i wychowanków dziękuję gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz dziękuję wszystkim darczyńcom i osobom, które wspierają nasza placówkę.

opr. Krzysztof Jankowski

Inga Kolaska
cz, 18 grudnia 2014 12:16
Data ostatniej edycji: cz, 18 grudnia 2014 12:20:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę