Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Turniej piłki nożnej w Białowieży

Ostatnim sprawdzianem formy sportowej naszych wychowanków jest zawsze turniej piłki nożnej w Białowieży. w pażdzierniku odbył się V Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego o Puchar CHEPionatu Piłkarskiego z Warszawy pod honorowym patronatem Starosty Hajnowskiego. W zmaganiach wzięło udział cztery drużyny. Pogoda dopisała. Mecze odbyły się na jednym boisku, grano systemem każdy z każdym. Sportową rywalizację wygrała drużyna Domu Dizecka w Białowieży, a nasza ekipa zajęła wspaniałe II miejsce. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Suwałkach i dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu. Z pośród zawodników sędziowie wybrali najlepszą zawodniczkę i zawodnika turnieju oraz najlepszego bramkarza. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe a wyróżnieni zawodnicy okolicznościowe statuetki i nagrody indywidualne.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę