Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

"Niezła jazda... na nartach"

Dnia 06.02.2014r. pięciu wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży wraz z opiekunem uczestniczyło w zajęciach sportowych na stacji Narciarskiej Rybno. W związku z tym, że niektórzy mieli pierwszy raz do czynienia z nartami, chętnie skorzystali z fachowych rad instruktora Pana Sławomira Ptaszyńskiego.

Wyjazd i zajęcia w Rybnie dostarczyły wychowankom nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. „Przygoda z nartami” urozmaiciła ferie zimowe wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Mirosławowi Jankowskiemu właścicielowi Drukarni JDA za możliwośc bezpłatnego skorzystania ze stoku narciarskiego, nart oraz fachowej pomocy instruktora.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę