Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

V Turniej Strzelecki w Łomży

Mimo niesprzyjających prognoz meteorologów dość słoneczna pogoda towarzyszyła V Turniejowi Strzeleckiemu o Puchar Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Turniej został zorganizowany w poniedziałkowy dzień -23 czerwca br. na obiektach strzelnicy sportowej FORTY w Piątnicy. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. biskup Tadeusz Bronakowski, ks. kanonik Andrzej Godlewski, dyrektor PCPR Edward Jarota. Dziękujemy bardzo Panu Marcinowi Trojanowskiemu "LOGO", Panu Józefowi Kosiorek "FARGOTEX" za ufundowanie pucharów, medali i gadżetów. Honorowy Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża.

Zawody rozegrano w konkurencji: strzelanie z pistoletu sportowego z podziałem na rywalizacje drużynową i na rywalizację dziewcząt i chłopców. Szczególnie dużo emocji przyniosła rywalizacja chłopców, którzy dopiero dodatkowymi strzałami rozstrzygnęli rywalizację. Na koniec imprezy rozdano przez Dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży P. Krzysztofa Jankowskiego okolicznościowe puchary, statuetki, dyplomy i ufundowane przez sponsorów podarunki.

Lista wyników strzelania (drużynowo):

Broń: pistolet sportowy

1. Dom Dziecka w Białowieży 
2. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Zambrowie 
3. Dom Dziecka w Supraślu 
4. Placówka Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce
5. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży

 

W kategorii dziewcząt wyróżniono:

1.Żanetę Witkowską 
2. Małgorzatę Rybnik 
3. Roksanę Puzan

W kategorii chłopców wyróżniono:

1. Jakuba Knobedorf
2. Pawła Bikowskiego
3. Marcina Olszewskiego


Sędzia Strzelectwa Sportowego:
Zalewski Paweł


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę