Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ku wolności - WYRWANI Z NIEWOLI

Inga Kolaska pt, 06 maja 2016 09:42

Dnia 20 kwietnia 2016r. wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży zostali zaproszeni przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży na spotkanie profilaktyczno- ewangelizacyjny o nazwie „Ku wolności”.

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego o Puchar Starosty Powiatu Zambrowskiego

Inga Kolaska pt, 06 maja 2016 09:05

W sobotę, 16 kwietnia 2016 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Halowej o Puchar Starosty Powiatu Zambrowskiego.

Wyjazd do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze

Inga Kolaska cz, 31 marca 2016 10:20

Dnia 21 marca 2016r. wychowankowie Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży wraz z wychowawcami odwiedzili Zakład Karny w Czerwonym Borze. Celem wyjazdu było zapoznanie młodzieży z pracą służb więziennych: ukazanie organizacji pracy, zasad funkcjonowania więzienia oraz profilaktyka - poznanie konsekwencji łamania prawa, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych.

Spotkanie z artystami

Inga Kolaska pon, 29 lutego 2016 14:56

Dnia 20 lutego 2016r. do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży przybyli specjalni goście. Byli to wykonawcy muzyki hip – hopowej. Bonus RPK i PsG Klika przywieźli ze sobą dużo uśmiechów, pozytywnej energii i upominków.

Ferie zimowe 2016

Inga Kolaska wt, 16 lutego 2016 11:09

Wychowankom Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży tegoroczne ferie zimowe minęły bardzo szybko. Aura nie sprzyjała uprawianiu sportów zimowych, dlatego też staraliśmy się tak zorganizować naszym podopiecznym zajęcia by dobrze się bawili i atrakcyjne spędzili czas wolny od nauki szkolnej.

Wigilia

Inga Kolaska cz, 24 grudnia 2015 10:40

Dnia 18.12.2015 roku w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży odbyła się uroczysta Wigilia. W tym ważnym dniu, wychowanków, dyrekcję i pozostałych pracowników zaszczycili swoją obecnością znamienici goście: Ekscelencja ks. Biskup Tadeusz Bronakowski, dyrektor Domu Pomocy Społecznej - Pan Franciszek Chrzanowski, dyrektor Centrum Pieczy Zastępczej - Pani Bożena Jabłońska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - Pan Wiesław Jagielak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - Pan Edward Jarota, kierownik Ośrodka Adopcyjno – Opiekuńczego – Pani Renata Tyrolska, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Dziecka – Pani Ewa Karwowska, członek Stowarzyszenia – Pan Krzysztof Korzeniecki, Proboszcz Parafii pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów – Mirosław Ferenc, klerycy Wyższego Seminarium Duchownego. Niezmiernie miłą niespodziankę swoją obecnością sprawił wychowankom ksiądz Grzegorz z Wizny wraz z towarzyszącą mu młodzieżą, za co serdecznie dziękujemy.

Podziękowania

Inga Kolaska wt, 15 grudnia 2015 12:15

Dyrekcja, kadra oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Łomży składają serdeczne podziękowania za okazany tak cenny dar serca. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży.

Mikołajki ze studentami PWSiP w Łomży

Inga Kolaska cz, 10 grudnia 2015 12:51

W dniu 6 grudnia 2015r. z okazji Mikołajek wychowanków Placówki Opiekuńczo –Wychowawczej w Łomży odwiedzili studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Obdarowali naszych podopiecznych słodkościami, książkami oraz innymi podarunkami, za które wszyscy serdecznie dziękujemy.

Podwodne Mikołajki

Inga Kolaska cz, 10 grudnia 2015 12:49

Imieniny św. Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego planu dnia. Jest to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku.

Niespodzianka z PEPEES S.A. Łomża

Inga Kolaska cz, 26 listopada 2015 08:51

W dniu 25 listopada 2015 roku Placówkę Opiekuńczo-Wychowaczą w Łomży odwiedziła Pani Beata Sierzputowska reprezentująca Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. w Łomży.

Artykuły szkolne od ofiarodawców

Inga Kolaska wt, 03 listopada 2015 08:16

Dziękujemy serdecznie za okazaną życzliwość i artykuły szkolne oraz książki dla dzieci p. Emilii i Karolowi Kołakowskim z okolicy Stawisk.

Podziękowania

Inga Kolaska cz, 29 października 2015 15:28

Składamy podziękowanie za wspaniałe prezenty i miłą niespodziankę od pary nowożeńców p. Malwiny i p. Pawła z Kolna.

Wycieczka do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz Muzeum Motoryzacji w Otrębusach

Inga Kolaska wt, 20 października 2015 13:15

Wakacje już za nami i aby umilić naszym wychowankom start w nauce po wakacyjnym odpoczynku oraz zachęcić do poszerzania wiedzy dnia 10 października 2015r. została zorganizowana wycieczka do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

Koncert Charytatywny muzyki hip-hopowej dla wychowanków placówki opiekuńczo-wychowawczej

Inga Kolaska cz, 08 października 2015 08:29

W sobotę 3 października 2015r. do Łomży przyjechało wielu wykonawców muzyki hip-hopowej. Stało się tak za sprawą Sandry Andryszczyk i Huberta Wołowicza, którzy zorganizowali koncert charytatywny na rzecz wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży. Dla dzieci z naszej placówki zagrali: Miejski Sort, P.56, TPS/ZDR, BoKOTY, Kryptonim, Słów Sekfencje, WHSP, PSG Klika wraz z 5tką, Ludzie Cienia, MDW, Gajowy - Koalicja, ZPS, Kaczor BRS - TMK Solo oraz wielu innych.

BARDZO MIŁE NIESPODZIANKI

Inga Kolaska śr, 02 września 2015 11:13

W miesiącu sierpniu do placówki zgłosiły się 2 pary małżeńskie, które przekazały wychowankom słodycze, maskotki i gry. Na koniec wakacji także została zorganizowana akcja „Wyprawka – podaruj uśmiech”.

Strzeleckie emocje już za nami!

Inga Kolaska cz, 02 lipca 2015 13:13

Dnia 25 czerwca 2015r w pełnym słońcu odbył się VI Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Zawody rozegrane zostały na terenie strzelnicy „Fort” w Piątnicy. Młodzież swoją obecnością wspierali: Ks. bp Tadeusz Bronakowski, który otworzył turniej, Ks. Kanonik Andrzej Godlewski oraz ratownicy z Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja".

Wycieczka do Warszawy

Inga Kolaska cz, 02 lipca 2015 12:49

Dnia 19 czerwca 2015r. nasi wychowankowie wzięli udział we wspaniałej imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji. Impreza odbyła się na terenie Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 przy ul. Namysłowskiej 10 w Warszawie. W spotkaniu zorganizowanym przez Fundacja Pożywienie Darem Serca wzięło udział 220 podopiecznych placówek wraz z wychowawcami. Mieliśmy możliwość spędzić wspólnie czas z dziećmi z Siedliszcza, Krasnego Podlaskiego, Zielonego Izdebnego – Łaskarzewa, Ostrołęki, Tomaszowa Mazowieckiego, Radoryży Smolany, Równego i z niepełnosprawnymi uczniami z Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie. W organizacji zabaw pomagało  20 wolontariuszy z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie.

Umocnieni Duchem Świętym

Inga Kolaska cz, 02 lipca 2015 12:09

Dnia 31 maja 2015 roku o godzinie 18.00 w Kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży, ul. Krzywe Koło 3 młodzież z naszej placówki przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

„Tu mieszkam tu zmieniam" - mamy nowe boisko!

Inga Kolaska śr, 10 czerwca 2015 14:57

Dnia 8 czerwca 2015r. w naszej Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży odbyło się oficjalnie otwarcie wyremontowanego boiska do piłki nożnej i piłki siatkowej. W uroczystym przecięciu wstęgi towarzyszyli nam: Pani Wiceprezydent Łomży dr Agnieszka Muzyk, ks.Biskup Tadeusza Bronakowski, Pani Marta Rogowicka - Dyrektor oddziału nr 2 Banku BZ WBK w Łomży i Pani Karolina Boryszewska - Kierownik oddziału.

Znana i lubiana z... siatkówki

Inga Kolaska wt, 28 kwietnia 2015 13:49

W hali sportowej w Białowieży odbył się 25 kwietnia VI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego. W turnieju udział wzięły 4 zespoły a rozgrywki toczyły się w systemie "każdy z każdym".

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę