Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

"Akcja przybory szkolne"

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Łomży składa serdeczne podziękowania firmie Epicenter sp. z o.o. za zebrane podczas akcji charytatywnej przybory szkolne, przekazane podopiecznym naszej placówki.

Jest nam niezmiernie miło, że są wokół nas ludzie, którym nie jest obojętny los wychowanków naszej placówki.

Zebrane przez Państwa przybory szkolne okazały się bardzo przydatne naszym podopiecznym. Jednakże ze względu na dużą ich ilość postanowiliśmy podzielić się nimi  z tymi, którzy podobnie jak my takowej pomocy potrzebują. Część artykułów została przekazana do Świetlicy "Promyczki" działająca przy parafii Matki Boskiej Bolesnej w Łomży (Ojców Kapucynów).

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pana Marcina Grodzkiego, który z ramienia Państwa firmy szczególnie zaangażował się w organizację powyższej akcji charytatywnej.
Za okazane serce i pomoc jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Inga Kolaska
pt, 24 października 2014 11:56
Data ostatniej edycji: pt, 24 października 2014 12:00:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę