Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Turniej siatkarski - Białowieża

Dnia 18 maja 2013r odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego w Białowieży.

W tym roku w sportowych zmaganiach wzięło udział sześć drużyn z: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie, Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży, Domu Dziecka w Supraślu. Organizator turnieju, Domu Dziecka w Białowieży wystawił dwie drużyny. Grano systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Białowieży, w taki sposób tytuł mistrzowski powrócił do Białowieży. Następne zespoły uplasowały się w następującej kolejności: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie, Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Dom Dziecka w Białowieży - drugi skład, Domu Dziecka w Supraślu i Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży.

Turniej uświetniły występy taneczne zespołu „Małolaty”, działającego przy Domu Dziecka w Białowieży.

Każdej drużynie przygotowane zostały puchary i dyplomy. Wszyscy zawodnicy Turnieju otrzymali drobne upominki.

Inga Kolaska
pt, 06 czerwca 2014 10:21
Data ostatniej edycji: pt, 06 czerwca 2014 10:30:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę