Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Biało-czerwona flaga zawisła na Starym Rynku

mm cz, 02 maja 2024 17:03

Żołnierze 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego, w obecności przedstawicieli instytucji publicznych, wciągnęli na maszt państwową biało-czerwoną flagę. W ten sposób Łomża rozpoczęła świętowanie Dnia Flagi, której kontynuacją ma być piknik rodzinny na Starym Rynku.

Pijani na drogach

mm cz, 02 maja 2024 12:33

Niemal 2,3 promila alkoholu w organizmie miał sprawca wczorajszej kolizji na Alei Legionów. Jak się okazuje, to nie jedyny kierowca, który po alkoholu wsiadł do samochodu i ruszył w drogę.

ZUS rozpatrzył już ponad 66 proc. wniosków o świadczenie wspierające

mm cz, 02 maja 2024 11:42

Od stycznia 2024 roku do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wpłynęło ponad 8,4 tys. wniosków o świadczenie wspierające dla osób z niepełnosprawnością. ZUS rozpatrzył niemal 5,6 tys. z nich.

Zderzenia aut na Łukasińskiego

mm cz, 02 maja 2024 10:54

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego z Wesołą. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Polonii

mm cz, 02 maja 2024 10:34

Symbole, język i barwy od wieków są nieodłącznymi elementami ludzkiej tożsamości. Zszyte kawałki białego i czerwonego płótna przypominają o zakotwiczeniu w tradycji, historii i pragnieniach tej części globu gdzieś między Odrą, Wisłą i Bugiem. 2. maja w Dzień Flagi Narodowej szczególnie celebrujemy ten znak.

Na początek długiego weekendu korki i kolizje

mm śr, 01 maja 2024 13:22

W Piątnicy ruchem kierują policjanci, a na głównych ulicach Łomży korki. Korkuje się także w Nowogrodzie, którędy kierowcy omijają Łomżę w drodze na Mazury. Są już pierwsze kolizje.

MON: Wojskowy Telefon Wsparcia Psychologicznego będzie całodobowy

mm śr, 01 maja 2024 10:50

Od 1 maja br. bezpłatna i ogólnodostępna infolinia wsparcia psychologicznego 800 300 311 dla żołnierzy i pracowników Sił Zbrojnych oraz najbliższych członków ich rodzin będzie działać całodobowo.

Konsultant do spraw kontaktów w Nadleśnictwie Łomża

mm śr, 01 maja 2024 10:30

- Polki i Polacy stawiają przed nami zdecydowane oczekiwania, by zwiększyć funkcję ochronną naszych lasów – informuje Witold Koss, dyrektor generalny Lasów Państwowych. Wysłuchanie postulatów obywateli i ułatwienie kontaktu z leśnikami ma umożliwić specjalnie wyznaczona osoba w każdym z 429 nadleśnictw i w 17 dyrekcjach regionalnych LP w Polsce. Konsultantem do spraw kontaktów społecznych w Nadleśnictwie Łomża został przed miesiącem Szymon Kadłubowski.

Uzdrowienia za przyczyną bł. ks. Stefana Frelichowskiego

mm śr, 01 maja 2024 10:20

Doktor Wojciech Bąkowski, 67-letni internista, holista i reumatolog z Łomży, był świadkiem cudu uzdrowienia za wstawiennictwem błogosławionego ks. Stefana W. Frelichowskiego (1913-1945). Jego koleżanka z Instytutu Reumatologii w Warszawie miała ciężką chorobę SM, tzw. stwardnienie rozsiane, z powodu którego doznała paraliżu nóg. Lekarze nie widzieli szans na poprawę, a w 1998 r. po 10 latach choroby odzyskała czucie i zaczęła chodzić - za sprawą modlitwy. W Łomży dwa dni gościł historyk biografista dr Robert Zadura z prelekcjami o heroicznym Kapłanie Obozu z Dachau.

Ciężarówka złamała słup

mm wt, 30 kwietnia 2024 14:55

Kierowca pojazdu specjalistycznego tak manewrował na placu budowy, że złamał słup elektryczny i strącił bocianie gniazdo.

Pełne bezpieczeństwo domu z drzwiami wejściowymi WIŚNIOWSKI

JJS wt, 30 kwietnia 2024 13:48

Decydując się na kupno drzwi wejściowych, każdy właściciel posesji liczy na bezpieczną, trwałą, a przy okazji elegancką konstrukcję. Właśnie takie są modele marki WIŚNIOWSKI, co znajduje potwierdzenie nie tylko w opiniach użytkowników, ale też branżowych specjalistów. Co możesz znaleźć w naszej ofercie?

Zmarły żołnierz WOT spocznie na cmentarzu w Łomży

mm wt, 30 kwietnia 2024 12:17

W czwartek 2. maja odbędą się w Łomży uroczystości pogrzebowe żołnierza, który zmarł podczas pełnienia służby na granicy polsko-białoruskiej. Starszy szeregowy Artur Fabiszewski służył w 14. Zachodniopomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej a pochodził ze Starej Łomży. Spocznie na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej.

Zalewski jedynką Trzeciej Drogi

mm wt, 30 kwietnia 2024 11:11

Paweł Zalewski otwiera listę kandydatów Trzeciej Drogi do Parlamentu Europejskiego w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim.  - Te wybory naprawdę zdecydują o przyszłości Europy – podkreślał marszałek Sejmu Szymon Hołownia.

Policjanci przygotowują się na majówkę

mm wt, 30 kwietnia 2024 10:09

Dni wolne od pracy połączone z ciepłą, wiosenną pogoda sprawią, że wiele osób zdecyduje się na wyjazd. Niezależnie od weekendowych planów, miejmy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo – przypominają policjanci i zapowiadają kontrole.

Deratyzacja w Białymstoku — zobacz, co wchodzi w zakres usługi u najlepszych firm!

JJS wt, 30 kwietnia 2024 09:39

Myszy, szczury i inne gryzonie nie należą do mile widzianych gości. Jeśli zadomowiły się w Twoim mieszkaniu lub ogrodzie, najwyższy czas się z nimi uporać! Zanim zdecydujesz się na domowe, zwykle dające tylko krótkotrwałe efekty metody, zleć przeprowadzenie profesjonalnej deratyzacji specjalistom. Sprawdź, jakie firmy oferują tę usługę w Białymstoku.

Kołowrotek na listach PiS

mm pon, 29 kwietnia 2024 19:12

Nie Jacek Kurski, a Maciej Wąsik ma być jedynką w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Oficjalnie kandydaci mają być zaprezentowani w czwartek 2 maja.

Maszyna rolnicza przygniotła kobietę

mm pon, 29 kwietnia 2024 18:22

W Mocarzach pod Jedwabnem maszyna rolnicza przygniotła kobietę. Interweniowali strażacy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając strój do pole dance?

JJS pon, 29 kwietnia 2024 15:56

Coraz większą popularnością wśród szczególnie miłośniczek tańca i aktywności cieszy się pole Dance. Strój oraz akcesoria są niezbędnymi elementami tej dyscypliny. Od nich bowiem zależy komfort, efektywność i bezpieczeństwo podczas treningów. Niezależnie od poziomu zaawansowania, dobrze dobrana odzież pomaga tancerzom w osiąganiu technicznej doskonałości i pełnej ekspresji artystycznej. Jakie ubrania pole dance są chętnie wybierane i czy w tej kategorii też panują okresowe mody.

Co oferują najlepsze sklepy rolnicze?

JJS pon, 29 kwietnia 2024 14:29

Rozwój rolnictwa sprawia, że coraz więcej sklepów przenosi się do sieci. Sklep rolniczy online to miejsce, gdzie klienci mogą w bardzo wygodny sposób kupić części zamienne do maszyn, artykuły rolnicze, chemię, akcesoria i wiele więcej. Dostępność pełnego asortymentu czyni te miejsca wartymi uwagi. Pozwalają na bezpieczne, wygodne i szybkie zakupy, a sprawne dostawy sprawiają, że są to miejsca, którymi warto się zainteresować. Sklep pozwala szybko nabyć wszystkie produkty przydatne w gospodarstwie.

W Seminarium Duchownym grasował rabuś

mm pon, 29 kwietnia 2024 14:20

Klerycy złapali mężczyznę, który plądrował pokoje seminarzystów i pomieszczenia biurowe. Mimo, że podczas zatrzymania jednego z nich ugryzł, trafił w ręce policjantów.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę