Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Handlowali narkotykami i wpadli

mm wt, 13 lutego 2024 15:23

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, przy których znaleźli znaczne ilości środków odurzających. Sprawa ma charakter rozwojowy, więc nie wszystko ujawniono.

Płyta drogowa do czego i gdzie kupic?

JJS wt, 13 lutego 2024 14:59

Zalety Płyt Drogowych – Solidne Fundamenty dla Współczesnej Infrastruktury. W dzisiejszych czasach, gdy rozwój infrastruktury drogowej staje się kluczowym elementem urbanizacji i modernizacji przestrzeni publicznej oraz prywatnej, wybór odpowiednich materiałów budowlanych jest niezwykle ważny.

Senior może udzielić pełnomocnictwa do załatwiania spraw w ZUS-ie

mm wt, 13 lutego 2024 14:16

Emeryci, renciści, a także inni klienci ZUS-u, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne załatwianie swoich spraw w urzędzie, mogą upoważnić do tego inną, godną zaufania osobę. Może to być członek rodziny, ale nie musi. Wystarczy wypełnić formularz — tzw. ZUS PEL i przekazać go do ZUS-u.

„O miesiąc za wcześnie”

mm wt, 13 lutego 2024 09:25

Narew pod Łomżą rozlała się na całą dolinę, ale życie w rzece toczy się jeszcze w zimowym rytmie. „O miesiąc za wcześnie” - mówi dyrektor ŁPKDN Mariusz Sachmaciński i przypomina, że o tej porze roku woda w dolinie Narwi powinna być bardziej w stanie stałym.

Drewno C24 – wytrzymały filar garaży i ogrodowych altan

JJS wt, 13 lutego 2024 08:34

Garaż, wiata, altana czy zadaszenie tarasu – wymagają solidnej konstrukcji, która zapewni długoletnie ich użytkowanie. Lite drewno C24 do tego celu nadaje się wręcz idealnie z powodu swojej wysokiej jakości. Ten naturalny materiał o ponadprzeciętnej wytrzymałości znajduje się w ofercie firmy PATA, która posiada sklep internetowy oraz wyspecjalizowaną sieć składów drewna na terenie Polski.

Gdzie szukać sprawdzonych serwisantów?

JJS wt, 13 lutego 2024 08:25

Wszystkie urządzenia AGD i RTV są narażone na uszkodzenia z powodu niewłaściwego użytkowania i serwisowania, a także zużycia części eksploatacyjnych. Większość sprzętów można jednak naprawić bez wydawania dużych kwot i wymiany urządzenia na nowe. Serwisanci potrafią usunąć nawet poważnie wyglądające usterki. Gdzie znaleźć jednak sprawdzonego fachowca? Sprawdź, gdzie można znaleźć serwisantów, którzy poradzą sobie ze wszystkimi markami sprzętów RTV, AGD, kotłami grzewczymi itp.

Chludziński nie jest już prezesem Gaz Systemu

mm wt, 13 lutego 2024 07:29

„Zakończyłem misję w Gaz System SA” pisze Marcin Chludziński i dziękuje za współpracę. „Bezpieczeństwo energetyczne Polski nie ma barw partyjnych” pisze w pożegnalnym tweecie pochodzący z Łomży manager.

Chrzanowski zarejestrował komitet

mm pon, 12 lutego 2024 18:55

Kandydat Mariusz Chrzanowski na zwołanej dziś (12.02) konferencji poinformował o utworzeniu Komitetu Wyborców swojego imienia. Co do programu obiecał inne spotkanie, ale przyznał pośrednio, że to będzie kontynuacja ostatnich 9 lat.

Drugie dziecko w Oknie Życia u Benedyktynek

mm pon, 12 lutego 2024 18:36

- To było 12. grudnia przed godziną 8. rano – wspomina Matka Ksieni Janina Podsiad z Klasztoru Panien Benedyktynek w Łomży. Mniszki mają od września 2010 r. Okno Życia tuż przy wejściu do furty klasztoru, ażeby żadne życie po narodzinach nie zostało bez opieki. - Na płacz dziecka będące w pobliżu Siostry natychmiast tam pobiegły. Znalazłyśmy zdrowe niemowlątko z karteczką na ręce.

Utrudnienia na drodze do Jeziorka

mm pon, 12 lutego 2024 17:47

Pod Jeziorkiem TIR z naczepą wpadł do rowu. Ruch odbywa się wahadłowo.

Wjechał na czerwonym

mm pon, 12 lutego 2024 15:40

Kierowca audi zignorował czerwone światło sygnalizatora i wjechał na skrzyżowanie ulic Legionów z Poznańską. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Istnieją sposoby na leczenie otyłości i nadwagi

mm pon, 12 lutego 2024 15:12

Przez 10 lat przeprowadzili około 400 operacji pacjentów z otyłością patologiczną, z BMI powyżej 40. Najcięższa pacjentka ważyła 209 kilogramów. Rok temu zrobili zabieg metodą laparoskopową – zmniejszyli kobiecie żołądek, aby ograniczyć łaknienie. Pacjentka dzisiaj waży 160 kilo, chce zejść do 90. Dr Izabela Bednarczyk – Głębocka i dr Wojciech Świsłocki to lekarze chirurdzy, wykonujący operacje bariatryczne. Pielęgniarka, dietetyk Regina Kijewska zaprosiła do współpracy specjalistów z wielu różnych dziedzin do nowo otwartego Centrum Leczenia Otyłości i Zaburzeń Odżywiania.

Pobili się o strajk rolników

mm pon, 12 lutego 2024 14:23

W szpitalu skończył jeden z uczestników bójki, jaka w nocy z soboty na niedzielę miała miejsce w dyskotece pod Łomżą. 21-latek i 25-latek pokłócili się o strajk rolników.

Niespodzianka na walentynki! Spędźcie czas razem w Łomży!

JJS pon, 12 lutego 2024 14:02

O swoją miłość dba się i pielęgnuje przez cały rok. Jest jednak dzień w roku, na który szczególnie warto zwrócić uwagę. W Walentynki nie będziecie musieli się spieszyć, każdy moment podczas kolacji będziecie przeżywać w spokojnym tempie, pośród zmysłowych smaków i dźwięków miłości. Ten czas może okazać się wspaniałym prezentem dla dwojga.

Zabrakło skali w policyjnym urządzeniu

mm pon, 12 lutego 2024 13:49

31-letni kierowca był tak pijany, że w policyjnym urządzeniu zabrakło skali. Tłumaczył się osobistymi problemami, teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Coraz trudniej jest patrzeć na rozpadający się budynek!!!

JJS pon, 12 lutego 2024 13:12

Wodociągowa wieża ciśnień, która dla wielu mieszkańców jest symbolem miasta Łomża od lat niszczeje.

Wojsko wyjeżdża na ulice

mm pon, 12 lutego 2024 11:22

Od 12 lutego 2024 r. na drogach niemal całego kraju odbywać się będzie zwiększony ruch pojazdów wojskowych – informuje Dowództwo Generalne RSZ. Związane jest to rozpoczynającymi się ćwiczeniami STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24.

Tydzień pochmurny i jak na tę porę roku ciepły

mm pon, 12 lutego 2024 09:48

Początek tygodnia zapowiada się pochmurny i wilgotny, jednak dość ciepły, jak na tą porę roku. Przez Polskę, z zachodu na wschód, przemieści się chłodny front atmosferyczny z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Za frontem zacznie napływać coraz chłodniejsze i wilgotne powietrze znad Atlantyku, które pozostanie z nami do końca tygodnia.

Pamięci wywiezionych na Sybir

mm pon, 12 lutego 2024 08:04

„Jako Wójt Gminy Łomża czuję się w obowiązku podtrzymać w pamięci wspomnienia o mieszkańcach tej ziemi, którzy cierpieniem i krwią zapisali się w kartach naszej historii” – mówił w Podgórzu Piotr Kłys, wójt Gminy Łomża podczas uroczystości rocznicowych pierwszej wywózki na Sybir. Przypomniał, że w kalendarzu patriotycznych uroczystości w Gminie, obok ogólnopolskich są też lokalne wydarzenia. „Kto nie pamięta historii, skazany jest na jej ponowne przeżycie” - przestrzegał.

„Ratujemy twarz Platformy”

mm nie, 11 lutego 2024 14:19

W piątek ukonstytuowało się drugie koło Platformy Obywatelskiej w Łomży. „Ratujemy twarz Platformy” - mówi Marek Szynkiewicz przewodniczący. Koło powstało z chęci powiększania struktur partii rządzącej, a dziś jak przyznaje, jest głosem przeciwko POPiS-owi w Łomży.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę