Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Tykocin Pomnikiem Historii

Foto: Tykocin Pomnikiem Historii
mm śr, 28 kwietnia 2021 19:41

Tykocin, wyjątkowe miejsce otrzymało prestiżowe wyróżnienie dla „historycznego zespołu miasta”. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał rozporządzenie w sprawie uznania go za pomnik historii.

Biskup poświęcił mercedesa za 530 tysięcy złotych

Foto: Biskup poświęcił mercedesa za 530 tysięcy złotych
mm śr, 28 kwietnia 2021 18:50

Na niewielki dziedziniec wewnętrzny w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego przy Szosie Zambrowskiej w Łomży przyszło w czwartek po południu kilkanaście osób, m.in., wicemarszałek podlaski Marek Olbryś i wicewojewoda Marcin Sekściński, aby móc uczestniczyć we wzruszającej, oficjalnej uroczystości poświęcenia przez ordynariusza łomżyńskiego bp. Janusza Stepnowskiego nowej i nowoczesnej karetki dla WSPR SP ZOZ w Łomży.

Będziemy mieli kąpielisko

Foto: Będziemy mieli kąpielisko
mm śr, 28 kwietnia 2021 14:47

Rada Miasta przyjęła we środę (28.04) uchwałę, w której określiła kwestię kąpielisk miejskich. Ostatecznie będzie jedno kąpielisko, które poprowadzi WOPR.

Posiadał znaczne ilości narkotyków

Foto: Posiadał znaczne ilości narkotyków
mm śr, 28 kwietnia 2021 13:10

39-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymali łomżyńscy policjanci. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli blisko 270 gramów środków odurzających.

W maju odmrażanie gospodarki - harmonogram

Foto: W maju odmrażanie gospodarki - harmonogram
mm śr, 28 kwietnia 2021 12:36

- Dane z ostatnich dni pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość – mówił premier Mateusz Morawiecki na wspólnej konferencji z ministrem zdrowia. Rządzący zaprezentowali wstępny harmonogram luzowania obostrzeń.

Uciekinier zatrzymany

Foto: Uciekinier zatrzymany
mm śr, 28 kwietnia 2021 10:46

Mężczyzna, który wczoraj w Nowogrodzie nie zatrzymał się do kontroli, uciekał i zbiegł z pojazdu, zostawiając swoich współpasażerów, został zatrzymany. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Policja ujawniła więcej szczegółów.

Manicure hybrydowy - baza i top do hybryd to podstawa!

Foto: Manicure hybrydowy - baza i top do hybryd to po...
JJS śr, 28 kwietnia 2021 09:53

Jeśli chcemy, by nasz manicure hybrydowy wyglądał estetycznie i wytrzymał na naszych paznokciach przez kilka tygodni, trzeba mu poświęcić trochę czasu i cierpliwości. Wizyta u kosmetyczki w czasach pandemii to luksus, na który nie możemy sobie pozwolić, dlatego należy wziąć sprawy w swoje ręce. Dla niewtajemniczonych przygotowaliśmy prosty instruktaż, jak się do tego zabrać.

Czym jest giełda papierów wartościowych?

Foto: Czym jest giełda papierów wartościowych?
JJS śr, 28 kwietnia 2021 09:18

Pod pojęciem tym kryje się instytucja publiczna, na której odbywa się obrót instrumentami finansowymi, a więc akcjami, obligacjami, kontraktami terminowymi oraz opcjami. Uczestnicy tego regulowanego rynku mają możliwość dokonywania transakcji kupna i sprzedaży tych instrumentów finansowych, które zostały dopuszczone do obrotu. Transakcje zawierane za pomocą giełdy, mogą być dokonywane jedynie we własnym imieniu, lecz zarówno na swój rachunek, jak też na rachunek własnych Klientów.

Po weekendzie najmłodsze dzieci wracają do szkół

Foto: Po weekendzie najmłodsze dzieci wracają do szkół
mm śr, 28 kwietnia 2021 09:18

Po długim weekendzie, 4. maja, dzieci klas 1-3 wracają do szkół zapowiedział minister zdrowia. Dziś także ma być ogłoszony plan luzowania obostrzeń.

Jak zabezpieczyć telefon dziecka? Praktyczne wskazówki

Foto: Jak zabezpieczyć telefon dziecka? Praktyczne ws...
JJS śr, 28 kwietnia 2021 08:10

Z telefonów komórkowych korzystają nie tylko dorośli, lecz także dzieci, często już kilkuletnie. Dzięki smartfonom mogą kontaktować się ze swoimi rodzicami i przyjaciółmi, uczyć się czy bawić. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej ochronie telefonu, aby dziecko mogło korzystać z niego w bezpieczny sposób.

Złodzieje na gościnnych występach złapani przez łomżyńską policję

Foto: Złodzieje na gościnnych występach złapani przez...
mm wt, 27 kwietnia 2021 17:24

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Mazowsza podejrzanych o kradzieże metodą „na kolec”, a funkcjonariusz na urlopie zatrzymał na ulicy 22-letniego złodzieja perfum spod Ostrołęki.

Porzucił samochód z pasażerami i uciekł

Foto: Porzucił samochód z pasażerami i uciekł
mm wt, 27 kwietnia 2021 14:31

Policja szuka kierowcy, który w rejonie Nowogrodu nie zatrzymał się do kontroli, a następnie uciekł i porzucił w polu samochód.

Potrącenie rowerzysty

Foto: Potrącenie rowerzysty
mm wt, 27 kwietnia 2021 14:12

W Wygodzie doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna trafił do szpitala. W tej chwili, droga lokalna w tym miejscu jest zblokowana.

Galeria Bursztynowa szuka talentów wśród dzieci

Foto: Galeria Bursztynowa szuka talentów wśród dzieci
JJS wt, 27 kwietnia 2021 12:57

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe ogłosiło konkurs dla dzieci pt. ,,Dzieci śpiewają i wygrywają”. Masz dziecko w wieku od 2 do 12 lat, które ładnie śpiewa? Wyślij film do Galerii Bursztynowej i pochwal się. Najlepsze wykonania zostaną nagrodzone! Zwycięzca dodatkowo nagra teledysk w profesjonalnym studio razem z zespołem Piotr Grzyb i Zupa Grzybowa. To świetna okazja, aby pokazać swoje utalentowane dzieci!

Pijana niedziela

Foto: Pijana niedziela
mm wt, 27 kwietnia 2021 11:01

Jeden poruszał się niesprawnym autem, drugi przekroczył prędkość, a trzeci spowodował kolizję drogową. Trzech kierowców straciło prawo jazdy po tym, jak w niedzielę, kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu.

Ile społeczeństwo zebrało na sztandar dla 18. Pułku?

Foto: Ile społeczeństwo zebrało na sztandar dla 18. P...
mm wt, 27 kwietnia 2021 08:25

- Wiara w siebie dodaje pewności w działaniu, dlatego po ponad 2 miesiącach zbiórki funduszy na sztandar dla 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego możemy z wdzięcznością poinformować, że społeczna inicjatywa wkracza w najbardziej gorący moment, gdy przyłączają się samorządy Ziemi Łomżyńskiej - mówi ppłk Ludwik Zalewski, prezes Klubu Fort i skarbnik Społecznego Komitetu Ufundowania Sztandaru. Mamy założenie, że burmistrzowie i wójtowie będą zachęcać do udziału w akcji przedsiębiorców ze swojego terenu. Na razie zebraliśmy 28 wpłat, za które można ufundować sam sztandar dla 18. Pułku, lecz zbieramy dalej, aby zorganizować przekazanie z uroczystą oprawą.

Zbliża się termin zakończenia rocznych rozliczeń podatku

Foto: Zbliża się termin zakończenia rocznych rozlicze...
mm pon, 26 kwietnia 2021 21:20

Do 30 kwietnia podatnicy mogą zweryfikować i zmodyfikować lub zatwierdzić swoje rozliczenia w usłudze Twój e-PIT. Potem KAS automatycznie zaakceptuje zeznania PIT-37 i PIT-38 – zachęca KAS do rozliczeń internetowych.

Okradł kobietę, gdy ta spała

Foto: Okradł kobietę, gdy ta spała
mm pon, 26 kwietnia 2021 16:56

Mężczyzna włamał się do mieszkania, gdy pokrzywdzona spała. Zbudził ją trzask zamykanych szafek, a jego spłoszyło przebudzenie właścicielki. Pokrzywdzona oszacowała straty na 3 tysiące złotych. 

Mają ruszyć ogródki restauracyjne, hotele i handel … ?

Foto: Mają ruszyć ogródki restauracyjne, hotele i han...
mm pon, 26 kwietnia 2021 15:05

Business Insider Polska podaje, na podstawie ustaleń ze spotkania wicepremiera Jarosława Gowina z przedstawicielami Rady Przedsiębiorczości, że już od 4 maja może rozpocząć się proces odmrażania gospodarki.

Kobieta chciała skoczyć z mostu

Foto: Kobieta chciała skoczyć z mostu
mm pon, 26 kwietnia 2021 11:04

W niedzielne popołudnie pijana kobieta chciała skoczyć z mostu Hubala. Tragedii zapobiegli policjanci, pracujący niedaleko mostu.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę