Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 26 stycznia 2022 napisz DONOS@

Sklep z biżuterią - najnowsze trendy i klasyka

JJS cz, 23 grudnia 2021 13:56

Biżuteria to nie tylko znakomity pomysł na prezent, który będzie na przykład wyrazem uczuć, jakie żywimy do bliskiej nam osoby. To także dodatek, który podkreśli naszą stylizację i urodę. Ważne, by mieć z czego wybierać. Internetowy sklep z biżuterią na pewno nam ten wybór ułatwi.

Święci czy nie, wspaniali współcześni Mikołajowie

mm cz, 23 grudnia 2021 13:21

Święty Mikołaj, wg przekazów historycznych, żył na przełomie III i IV wieku. Dziś duch Świętego Biskupa z Miry żyje w postaci energii do dzielenia się dobrem. Żyje w oku dostrzegającym potrzebę i dłoniach, które tę potrzebę realizują.

Łomżyński wigilijny stół dla potrzebujących w autobusach MPK

mm cz, 23 grudnia 2021 11:11

Kolejny rok nie będzie miejskiej wigilii. Na szczęście nie zapomniano o najbardziej potrzebujących i podobnie jak w roku ubiegłym, w wigilię, w trzech punktach miasta łomżyński wigilijny stół na kółkach, będzie dzielił się świątecznymi potrawami.

Zanieczyszczenie powietrza już w normie

mm cz, 23 grudnia 2021 08:56

Po bardzo wysokim, wieczornym wskazaniu stacji pomiarowej o zanieczyszczeniu powietrza pyłami PM10, dziś nie ma już śladu. Wzmógł się wiatr i najnowszy pomiar pokazuje, że poziom zanieczyszczeń jest w normie.

Wzrasta poziom zanieczyszczenia powietrza w mieście

mm śr, 22 grudnia 2021 20:09

Stacja pomiarowa GIOŚ w Łomży zanotowała bardzo wysokie stężenie pyłów PM10 w powietrzu. Jeśli nie musimy, lepiej nie wychodzić wieczorem z domu.

Nowe obwodnice na horyzoncie

mm śr, 22 grudnia 2021 19:07

Powstanie trzech nowych obwodnic w województwie podlaskim w okolicy Łomży, zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Mowa tu o obwodnicy Kolna, Ciechanowca i Sokół.

Finansowanie faktur w produkcji? Jak wykorzystać usługę w tej branży?

JJS śr, 22 grudnia 2021 15:21

Przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej są wyjątkowo narażone na zatory płatnicze oraz utratę płynności finansowej. Z tego tekstu dowiesz się, jak zapobiec tego typu sytuacjom i poznasz lepiej usługę faktoringu, która jest dobrym rozwiązaniem na kłopoty z bieżącym finansowaniem działalności.

„Karę za śmieci” Łomża spłacać będzie 85 lat?

mm śr, 22 grudnia 2021 13:14

Trybunał Konstytucyjny nie uchronił Łomży i Miasto musi zapłacić gigantyczną karę za śmieci wynoszącą prawie 10 mln zł. Wyczerpała się droga sądowa, czas na płacenie.

Secret Santa w gronie znajomych, czyli jaki prezent pod choinkę dla przyjaciela?

JJS śr, 22 grudnia 2021 11:57

Secret Santa to popularna świąteczna zabawa przeprowadzana najczęściej w gronie znajomych. Każdy losuje osobę, której podaruje prezent pod choinkę lub na Mikołajki. Chodzi o to, aby do końca utrzymać w tajemnicy, kto jest czyim Mikołajem. Zastanawiasz się jaki upominek wręczyć przyjacielowi? Sprawdź poniższe inspiracje.

Napad na TIR-a, straty 6,5 mln zł

mm śr, 22 grudnia 2021 11:41

Zatrzymano trzech sprawców napadu na TIR-a, do którego doszło pod koniec października pod Śniadowem. Skradziono wtedy papierosy o wartości ponad 6,5 mln zł. W akcji zatrzymania brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy z Łomży, Białegostoku i Komendy Głównej Policji.

Mroźny poranek przedświąteczny

mm śr, 22 grudnia 2021 09:52

Mimo, że nadciąga delikatne ocieplenie, to białe Święta Bożego Narodzenia w Polsce północno-wschodniej są nadal prawdopodobne. Za to w święta czekają nas nawet dwucyfrowe mrozy.

Jakie spinki do mankietów wybrać na swój ślub?

JJS śr, 22 grudnia 2021 08:18

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego mężczyzny. To podniosła i bardzo uroczysta chwila, która wymaga doboru nie tylko odpowiedniego stroju, ale także dodatków czyniących stylizację w pełni kompletną i elegancką. Dodatki ślubne dla pana młodego to między innymi spinki do mankietów, w których zakup powinien zainwestować każdy mężczyzna dążący do uzyskania jak najlepszego wrażenia. Jakie spinki warto wybrać na tę okazję i na co zwracać szczególną uwagę w czasie zakupów?

Odżywka do włosów bez spłukiwania – czy to dobry wybór?

JJS śr, 22 grudnia 2021 08:14

Świadoma pielęgnacja włosów nierzadko bywa wyzwaniem. Powiększająca się z roku na rok liczba produktów na rynku kosmetycznym, jak i coraz większa świadomość konsumentów dotycząca pielęgnacji sprawiają, że czasami wybór odpowiednich produktów może stanowić niemały problem. Obecnie zestaw szampon, maska i odżywka do włosów stanowią podstawę w przypadku większości z nas. Istnieje jednak jeszcze jeden produkt, który warto włączyć do swojej pielęgnacji, a który bardzo często jest pomijany – odżywka do włosów bez spłukiwania. Sprawdź, dlaczego warto włączyć ją do swojej rutyny pielęgnacyjnej.

Prawo.pl: przepisy o strażach gminnych do zmiany

mm wt, 21 grudnia 2021 16:48

Jak donosi serwis Prawo.pl, MSWiA chce wrócić do zarzuconego pięć lat temu projektu zmian w ustawie o strażach gminnych. Strażnicy mieliby otrzymać nowe kompetencje do zwalczania niektórych wykroczeń, także w ramach walki ze smogiem. O potrzebie nowelizacji ustawy o strażach gminnych mówi się od wielu lat, bo obecne przepisy nie przystają do nowych wyzwań, w wielu miejscach są nieprecyzyjne i dziurawe.

Rozbój w centrum Łomży

mm wt, 21 grudnia 2021 09:19

Wczoraj wieczorem do jednego z lokali obok dworca autobusowego weszło trzech mężczyzn, zagrozili pracownicy i ukradli 1000 zł. Policja szuka sprawców rozboju.

Dodatkowy zasiłek za naukę zdalną

mm wt, 21 grudnia 2021 08:37

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej od 20 grudnia, rodzicom uczniów szkół podstawowych przysługuje zasiłek opiekuńczy na zdrowe dziecko do 8-go roku życia . Zasiłek przysługuje w przypadku zamknięcia lub ograniczonego funkcjonowania żłobka, przedszkola, szkoły lub klubu dziecięcego z powodu COVID-19.

Modernizacja wsi - głównym winowajcą spadku liczebności ptaków

mm wt, 21 grudnia 2021 08:29

Polskie wsie od lat zmieniają się na wielką skalę. Postępuje intensyfikacja rolnictwa, znana już dobrze z negatywnego wpływu na bioróżnorodność. Za spadek liczby ptaków we wsiach - ale i na polach - odpowiada w dużej mierze inny winowajca: modernizacja gospodarstw.

Czy cydr jest zdrowy?

JJS wt, 21 grudnia 2021 08:26

Poza winami, mocniejszymi alkoholami czy piwem, w Polsce zauważalny staje się również cydr.

Sterta śmieci po żołnierzach WP nad Narwią

mm pon, 20 grudnia 2021 17:26

- Przesyłam kilka zdjęć po obozowisku wojska, forsującego rzekę Narew pod Nowogrodem - pisze do redakcji oburzona Czytelniczka portalu 4lomza.pl. W lesie nad rzeką między miejscowościami Ptaki i Baliki zobaczyła w piątek z mężem śmietnisko takie, że - jak określa stan swoich emocji - "krew mnie zalewa". - Pozostawione śmieci na rozległej polanie są roznoszone przez zwierzęta po lesie, a wiatr roznosi je dalej po okolicy... Czyje są w rzeczywistości śmieci na polanie nad Narwią?

Aplikacja InPost Mobile, nowości

JJS pon, 20 grudnia 2021 12:07

Aplikacja InPost Mobile jest dowodem na to jakie znaczenie ma innowacyjność dla strategii operatora. Paczkomaty już są jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w logistyce, ale InPost wciąż odpowiada na zgłoszenia użytkowników. Aplikacja InPost wzbogacana jest stale o nowe funkcje. Teraz to już prawdziwe centrum logistyczne mieszczące się w kieszeni. Przyjrzyjmy się dostępnym w niej funkcjom - tym najnowszym i tym trochę starszym.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę