Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 03 lutego 2023 napisz DONOS@

Wybierz polski tytoń i oszczędzaj!

JJS pt, 27 stycznia 2023 10:13

Tytoń papierosowy pochodzący z polski jest niezwykle popularny w całej europie i odznacza się wysoką jakością. W sprawdzonych sklepach internetowych możemy otrzymać wiele różnych odmian, które różnią się od siebie swoim smakiem i aromatem. Warto zapoznać się różnymi odmianami doskonałych tytoni, takich jak mieszanka tytoniu Virginia, czy popularne Marlboro, West, albo Pall Mall. Najlepszy tytoń to taki, który dobrze się pali i ma aromat zgodny z naszymi upodobaniami. Dlatego koniecznie należy kupować go ze sprawdzonych źródeł, aby nie tylko oszczędzić, ale móc palić wysokiej jakości dobrze pocięty tytoń papierosowy.

Kurs trenera personalnego w Poznaniu

JJS pt, 27 stycznia 2023 09:01

Siłownia to Twoja pasja? Kochasz ćwiczyć i zarażać pozytywną energią innych? Czujesz, że świetnie sprawdziłbyś się w roli trenera personalnego, ale potrzebujesz fachowej wiedzy, którą będziesz mógł przekazać podopiecznym? Chcesz mieć pewność, że to, co robisz, nie wyrządzi nikomu krzywdy? Zrób kurs trenera personalnego w Poznaniu.

Niedzielne finały WOŚP w Łomży i w Piątnicy

mm pt, 27 stycznia 2023 08:58

Łomżyńska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku w dwóch miejscach. W Hali Kultury w Łomży odbędą się koncerty, występy taneczne, pokazy i licytacje na żywo. Jednocześnie w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy zaplanowano familijną imprezę z różnymi atrakcjami i zabawami dla młodszych i starszych, dopełnionych występami i licytacjami. Oba wydarzenia potrwają do godziny 20:00. Tegoroczna odsłona WOŚP odbywa się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Trwają licytacje voucherów na różne usługi, gadżetów, dzieł sztuki czy przejażdżki jedyną w swoim rodzaju ślubną „limuzyną” z reporterem TVN24 w roli kierowcy lub przewodnika.

Innowacyjne osiedle 22 min od Łomży. Sprawdź ofertę nowoczesnych domów parterowych w cenie mieszkania.

JJS pt, 27 stycznia 2023 08:42

“Nowe Łętowo” to kameralne, zamknięte osiedle, na którym docelowo powstaną 24 nowoczesne budynki o minimalistycznej bryle. Osiedle będzie monitorowane, a do dyspozycji jego mieszkańców na ostatnim z etapów prac zostanie przekazany teren rekreacyjny. W jego obrębie znajdzie się m.in. opalana drewnem sauna, plac zabaw z boiskiem oraz palenisko, które będą dostępne wyłącznie mieszkańcom tego ekskluzywnego osiedla.

Trupi jad i smród są udręką żywych

mm cz, 26 stycznia 2023 18:51

Delegacja mieszkańców bloku komunalnego z ulicy Dmowskiego była w czwartkowe popołudnie u wiceprezydenta Andrzeja Stypułkowskiego. Dlaczego nie poszli do dyrektor MPGKiM Bernadety Krynickiej ani do kierownika Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej Marka Borawskiego...? - Ponad dwa miesiące dzwoniliśmy, że w klatce schodowej i piwnicy śmierdzi, bo w mieszkaniu na parterze leżały i gniły zwłoki kobiety, a dalej jest odór – tłumaczą chęć szukania pomocy u wiceprezydenta.

Chrzanowski usunął flagi ze Starego Rynku

mm cz, 26 stycznia 2023 18:32

Remont Starego Rynku, poza dokończeniem fontanny, zakończył się w końcówce 2022 roku. Pojawił się skansen archeologiczny i odtworzona została studnia, ale zniknęły flagi.

Stany hipotermii w Łomży i regionie są incydentalne

mm cz, 26 stycznia 2023 12:40

- Nie mamy urządzeń potwierdzających trzeźwość osób, do których jesteśmy wzywani na pomoc, bo to nie wpływa na jakość udzielanej pomocy – komentuje dr Mikołaj Czajkowski z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży po artykule „Zmarznięty mężczyzna siedział sam nocą w lesie”. Czytelnicy sygnalizowali, że mężczyzna, zabrany z lasu w nocy z niedzieli na poniedziałek z oznakami hipotermii do szpitala w Zambrowie, miał chwalić się komuś, że wcześniej wypił 15 piw.

Mniej wypadków i ofiar na drogach w 2022 roku, niestety więcej oszukanych "na wnuczka"

mm cz, 26 stycznia 2023 11:36

Rok 2022 był spokojniejszy pod względem zdarzeń drogowych czy kryminalnych. Tak wynika z udostępnionych statystyk KMP w Łomży. Było mniej zdarzeń drogowych w tym wypadków i kolizji, choć wzrosła ilość oszustw na wnuczka.

Zaginęła 49-letnia mieszkanka Łomży

mm śr, 25 stycznia 2023 15:44

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu mieszkanki Łomży. Kobieta przed tygodniem wyszła z domu i do tej pory nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zmarznięty mężczyzna siedział sam nocą w lesie

mm śr, 25 stycznia 2023 15:22

- Z uwagi na stan mężczyzny, znalezionego w nocy z niedzieli na poniedziałek w lesie, nie udało się nam ustalić bardziej szczegółowych okoliczności zdarzenia – informuje starszy sierżant Marta Koc z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Jednak policjanci ustalili, że to mieszkaniec Łomży.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

JJS śr, 25 stycznia 2023 15:03

Magazyny do wynajęcia w Krakowie mają wiele zalet – dobre położenie, dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, dogodny rynek konsumencki. Mimo to jest to jeden z najmniejszych obszarów magazynowych w naszym kraju. Małopolska rozwija się jednak i jest tu wiele nowoczesnych parków, które mają powierzchnie logistyczne i przemysłowe. Poniżej prezentujemy atuty tej lokalizacji i przykładowe obiekty.

Na szkodę szefa zniszczył efekt swojej pracy

mm śr, 25 stycznia 2023 11:26

Nie potrafił wytłumaczyć swojego postępowania pracownik, który po skończonej pracy wypowiedział umowę, a następnie poszedł i zniszczył to, co wcześniej zrobił. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Mniej wiernych w kościołach

mm śr, 25 stycznia 2023 10:31

Lekko ponad 1/3 wiernych diecezji łomżyńskiej uczestniczy w niedzielnych mszach świętych, a ponad 16% przyjmuje komunię świętą. Mimo, że frekwencja spada to i tak w naszym regionie więcej ludzi uczestniczy w praktykach religijnych niż np. na zachodzie Polski.

Konsultacje społeczne w sprawie ścieżki rowerowej

mm śr, 25 stycznia 2023 08:59

W czwartek 26. stycznia 2023 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 41 (budynek Urzędu Miasta) odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu: „Budowa ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku Kuzie - Nowogród”.

Zderzenie aut na wyjeździe Konarzyc

mm wt, 24 stycznia 2023 16:36

Dwa auta osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu drogi lokalnej biegnącej przez Konarzyce z DW677. Dwie osoby trafiły do szpitala, ruch odbywa się z utrudnieniami.

„Wiosenne” odgłosy ptaków nad głową w Dolinie Narwi

mm wt, 24 stycznia 2023 15:13

- Ocieplenie klimatu, które odczuwamy na ziemi w czasie mało mroźnej i słabo śnieżnej zimy, nie przekłada się na ruch międzykontynentalny ptactwa, dlatego mówić o wiośnie w Dolinie Narwi jest jeszcze zbyt wcześnie – uspokaja Czytelników, którzy słyszeli skrzydlate odgłosy nad głową, znany przyrodnik Mariusz Sachmaciński. - Te nieliczne żurawie, gęsi i kaczki to nasze populacje lokalne.

Kto ma spłacać kredyty Łomży

mm wt, 24 stycznia 2023 13:47

W ciągu ostatnich 5 lat Miasto Łomża zaciągnęło 131 milionów złotych kredytów, a spłaciło z tej kwoty zaledwie 11 milionów złotych. O uczciwość w obciążaniu przyszłych pokoleń zaciąganymi dziś pożyczkami pyta radny Dariusz Domasiewicz.

Dlaczego warto postawić na reklamę na lotnisku?

JJS wt, 24 stycznia 2023 07:58

Wchodząc na terminal, naszym oczom ukazują się nie tylko stoiska odpraw lotniczych, ale również szereg reklam. Okazuje się, że lotnisko jest miejscem, które wśród reklamodawców cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Taki stan rzeczy nie jest przypadkowy – każdego dnia przez porty lotnicze przewijają się tysiące ludzi, którzy są potencjalnymi klientami dla producentów różnych dóbr i usługodawców. Czym charakteryzuje się reklama na lotnisku i co można zyskać, decydując się na reklamę swoich produktów bądź usług właśnie na jednym z kilku lotnisk w Polsce?

Podlaskie Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich

mm pon, 23 stycznia 2023 18:18

23 stycznia 2023 roku w Jedwabnem zainaugurowano w województwie podlaskim projekt „Cyfrowe Kola Gospodyń Wiejskich”. Celem jest wsparcie Kół Gospodyń Wiejskich w ich obecności w cyfrowym świecie.

W tygodniu pogoda spokojna

mm pon, 23 stycznia 2023 14:24

Do czwartku Polska będzie w zasięgu klina wyżu znad Rosji, od piątku dostanie się w zasięg kolejnego wyżu, tym razem znad Atlantyku. Pozostaniemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim z pochmurną pogodą.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę