Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Stefanek: w Łomży wystarczy kołysek dziecięcych!

- Potrzeba nam polityki ludnościowej, a nie odrestaurowanych domów – nawoływał w łomżyńskiej katedrze biskup Stanisław Stefanek. W ostatnim dniu rekolekcji dla rodzin pasterz łomżyński mówił m.in. o potrzebie zatrzymania w Łomży młodych ludzi. Podkreślił, że to tu młodzi powinni pracować i tu powinny rodzić się ich dzieci. Ale do tego – mówił biskup Stefanek - potrzebna jest odpowiednia polityka rządzących.


Ci zaś w swoich kampaniach wyborczych zachęcali do głosowania na odpowiednie stronnictwa obiecując, że w Łomży znów przybędzie kilka odrestaurowanych domów. - A gdzie mieszkańcy Łomży? A młodzi – za pracą. A gdzie będą rodzić, albo wcale..., albo gdzieś te ich dzieci będą czekać miesiącami na powrót ojca” - mówił biskup Stefanek. Podkreślał, że nie potrzeba nam dotacji na odnawianie pięknych domów, ale potrzebna jest nam polityka zatrudnienia, a poprzez to polityka ludnościowa. - Tu, na miejscu, wystarczy łóżeczek, wystarczy kołysek dziecięcych, jeżeli wystarczy serc matek i ojców! - nawoływał pasterz łomżyński.

Biskup Stanisław Stefanek przez 3 dni przewodniczył rekolekcjom dla rodzin w łomżyńskiej katedrze. Wieczorem pasterz łomżyński uczestniczył w audycji „Rozmowy niedokończone” w studiu Radia Nadzieja. Audycję, jak również całe rekolekcje transmitowało Radio Maryja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę