Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Referendum na Poczcie

Na pytanie: Czy jesteś za przeprowadzeniem akcji strajkowej - dzisiaj i jutro odpowiadać będą łomżyńscy pocztowcy. Referendum w byłym województwie łomżyńskim ogłoszono po tym jak fiaskiem zakończyły się negocjacje zarządu Poczty Polskiej ze związkiem zawodowym „Solidarność” działającym w spółce.


Wprawdzie pozostałe związki zawodowe podpisały wczoraj porozumienie jednak nas nie satysfakcjonują postanowienia na które przystali inni – mówi Paweł Zaremba, przewodniczący pocztowej solidarności w Łomży.

W byłym województwie łomżyńskim głosować może 580 osób pracujących na poczcie. Wyniki referendum będą znane w poniedziałek. Będą wiążące jeżeli przystąpi do niego przynajmniej 50% uprawnionych i połowa z nich opowie się za strajkiem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę