Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Trwają Ogólnopolskie Rekolekcje dla Rodzin

Bóg jest trójosobową jednością, jeżeli mamy być jego obrazem również nasza miłość musi być we wszystkich wymiarach bogata - mówił do małżonków biskup Stanisław Stefanek. Pasterz łomżyński przewodniczy ogólnopolskim rekolekcjom dla rodzin, które wczoraj rozpoczęły się w Katedrze w Łomży.

W homilii biskup podkreślał, że miłość rodziny musi wypływać ze źródła, jakim jest Bóg w trzech osobach. Na tym źródle powinny opierać się relacje między mężem a żoną i z tego źródła powinni oni czerpać owoce swojej jedności.

Biskup Stefanek mówił też o zagrożeniach, stojących na drodze trwałości rodziny. Skrytykował zwłaszcza ataki na świętość rodziny jako związku małżeńskiego mężczyzny i kobiety. Zaznaczył, że coraz częściej na pseudomałżeńskich, sezonowych spółkach cierpią dzieci, o czym świadczy chociażby ostatnia afera w rządzie.

Biskup Stanisław Stefanek rekolekcje dla rodzin prowadził będzie także dziś i jutro. Msze św. W katedrze rozpoczynać się będą o godz. 18:00. Będą transmitowane w Radiu Nadzieja i Radiu Maryja. A o godz. 21:40 w studiu Radia Nadzieja w Łomży rozpoczną się rozmowy niedokończone z udziałem Biskupa Stanisława Stefanka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę