Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kurator nie z Łomży

Janusz Mieczkowski z Łomży nie zostanie podlaskim kuratorem oświaty, mimo że pod koniec lutego wygrał konkurs na to stanowisko. Taką decyzję podjął wczoraj po południu minister edukacji i nauki – podał Kurier Poranny. Zdaniem ministra kandydat nie spełnił wymogów i podczas konkursu nie zaprezentował odpowiedniego programu, ani konkretnych założeń. „Jest to decyzja nieodwołalna i ostateczna” - pisze gazeta.

– „Wiadomo już, że koncepcje tego kandydata – o ile w ogóle można je nazwać koncepcjami – nie gwarantowały stabilności oświaty na Podlasiu” – powiedział wczoraj wieczorem Porannemu wiceminister edukacji Jarosław Zieliński.

Dziś oficjalną decyzję ministra edukacji ma poznać wojewoda podlaski Jan Dobrzyński, który popierał Mieczkowskiego i nie miał żadnych wątpliwości co do jego kompetencji.
Co dalej z podlaską oświatą? – Od wojewody będzie zależało, kiedy ogłosi nowy konkurs na podlaskiego kuratora – mówił dziennikarzom Kuriera Porannego Jarosław Zieliński.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę