Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyński Cmentarz - Muzeum

październik 2001r.

Ekspozycja składa się ze 150 zdjęć przedstawiających 200-letni cmentarz w Łomży. Autorem wszystkich prac jest Bolesław Deptuła - pracownik Muzeum Północno-Mazowieckiego, któpry przez ostatnie 20 lat fotografował nekropolie.

Zdjęcia w przeważającej wiekszości czarno-białe przedstawiają najcenniejsze zabytki łomżyńskiego cmentarza. Część z tych pomników już nie istnieje. Te zdjęcia to jedyne pamiątki jakie po nich pozostały.

Ekspozycja została wzbogacona o teksty profesora Alexa Gongola.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę