Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy - uzupełnienie

Główne zdjęcie
Kolizja w Piątnicy

Wczoraj informowaliśmy o wypadku na skrzyżowaniu w Piątnicy o godz. 11.15. Dziś uzupełniamy ...

Z oglądu miejsca wynikało, że to zdarzenie z dwoma pojazdami. Dziś po rozmowie z jednym z poszkodowanych i policją wiemy dokładnie jak było. 

W zdarzeniu, które zostało zakwalifikowane jako kolizja brało udział 3 auta: osobowy Opel, osobowy VW i dostawczy Mercedes. 

Kierujący VW Jettką jadąc od Piątnicy do Jedwabnego wymusił pierszeństwo na kierującym Oplem, który jechał od Białegostoku. Uciekł co prawda z toru jazdy Opla, ale kierowca zaczął hamować, wpadł w poślizg i uderzył w Mercededsa dostawczego, którego kierowca widząc sytuację zatrzymał się wcześniej przy prawej krawędzi jezdni. Opel  uderzył w niego i przestawił go o 90 stopni. 

Kierowca VW przyznał się do winy. Policja zatrzymała mu prawo jazdy. 

Wypadek na skrzyżowaniu w Piątnicy

 

Sobotnie zdarzenie z udziałem dziecka, które także zakwalifikowano jako kolizja, policjanci ustalili, że chłopiec wtargnął przed jadącego Golfa. Na szczęście po badaniach w szpitalu, został zwolniony do domu. 

Potrącenie dziecka na Prusa


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę