Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie dziecka na Prusa

Kilka minut po 12. na ul. Prusa doszło do potrącenia około 8-letniego dziecka. Chłopcem zajmuje się załoga karetki pogotowia.

Jak dowiedzieliśmy się od świadków, chłopcy szli chodnikiem, wyprzedzili idące osoby i wyszli na jezdnię między samochodami stojącymi na parkingu. Kierowca przejeżdżającego Golfa nie jechał szybko, ale uderzył jednego z chłopców. Dziecko ponoć uskarżało się na ból nogi. W tej chwili znajduje się pod opieką zespołu karetki pogotowia. Na ile kierowca miał szansę zatrzymać się ustalą policjanci pracujący na miejscu zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę