Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu w Piątnicy

Na skrzyżowaniu dróg DK63 na Białystok i 668 na Jedwabne o 11.15 zderzyły się dwa pojazdy. Oba wylądowały w rowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Jak wynika z oglądu miejsca zdarzenia, samochód dostawczy jadący od Jedwabnego wymusił pierszeństwo przejazdu na Oplu jadącym od Białegostoku. Kierowca Opla z zabandażowaną nogą został przewieziony do łomżyńskiego szpitala. W aucie dostawczym podróżowało dziecko, ale raczej nie odniosło obrażeń. Oba samochody zderzyły się czołowo i wpadły do rowu.

Na miejscu w tej chwili są utrudnienia. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę