Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus nie rozniósł się w przedszkolu

- U nikogo z badanych nie stwierdzono zakażenia koronawirusem w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim – podaje Helena Zastawna dyrektor przedszkola zaznaczając jednakże, że decyzją organu prowadzącego, i ze względów bezpieczeństwa, do końca lipca przedszkole będzie nieczynne.

Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Łomży prowadzone jest przez Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej. W zgromadzeniu tym potwierdzono zakażenia SARS-CoV-2. Zakażona została także jedna osoba z kadry pedagogicznej przedszkola, które w ubiegłym tygodniu zamknięto i  zgodnie z procedurami Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Łomży wszyscy pracownicy, dzieci i ich rodziny zostały objęte obowiązkową kwarantanną i poddane badaniom.
- Badania pod kątem obecności koronawirusa, zgodnie z procedurami odpowiednich służb sanitarnych przeprowadzono u: sióstr mieszkających we wspólnocie przy ul. Radzieckiej i prowadzących przedszkole, wszystkich pracowników przedszkola oraz dzieci uczęszczających do placówki. Po przeprowadzonych badaniach u nikogo z badanych nie stwierdzono zakażenia SARS-CoV-2 – przekazuje Helena Zastawna dyrektor przedszkola zaznaczając, że „decyzją organu prowadzącego i ze względów bezpieczeństwa do końca lipca przedszkole będzie nieczynne”.
- Zapraszamy ponownie po przerwie wakacyjnej od 1 września - dodaje Helena Zastawna życząc wszystkim dobrych, bezpiecznych i zdrowych wakacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę