Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jak promować Podlasie?

Wypromowanie jednego z najbardziej zacofanych i najbiedniejszych regionów w Unii Europejskiej to zadanie jakie postawił przed sobą europoseł Bronisław Geremek. Jak zachęcić Europejczyków do wypoczynku w regionie sam profesor jeszcze nie wie i liczy na pomysłowość młodszych... Europoseł Geremek ogłosił konkurs fotograficzny „COME AND SEE... MÓJ REGION PODLASIE”

W Konkursie mogą brać udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego oraz studenci podlaskich uczelni, którzy w terminie prześlą na adres organizatora fotografię o minimalnym formacie 15 cm x 21 cm opatrzoną krótkim hasłem zachęcającym Europejczyków do spędzenia wakacji na Podlasiu.

Autorzy najciekawszych prac pojadą do Brukseli, gdzie zwiedzą i poznają zasady funkcjonowania Parlamentu Europejskiego. Najlepsze zdjęcia zostaną wystawione w biurze Prof. Geremka w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz w biurze w Warszawie.

Prace należy przesyłać do dnia 15 września 2005 r. na adres: Biuro Poselskie prof. Bronisława Geremka, ul.Legionowa14/16, 15-099 Białystok.

Jacek Babiel

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę