Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Odprawa posła?

Poseł Mieczysław Czerniawski z Łomży został wyrzucony z Klubu Parlamentarnego SLD. Klub wezwał go też do złożenia mandatu – poinformowała PAP. Jak się okazało klubowy kolega posła Czerniawskiego, Jan Chaładaj użył jego karty w głosowaniu nad wotum nieufności dla wicepremiera Marka Pola. Poseł Czerniawski przebywał w tym czasie poza Sejmem, na zwolnieniu lekarskim. Skąd poseł Chaładaj wziął jego kartę? Poseł Czerniawski tłumaczy, że zostawił ją w czytniku urządzenia do głosowania na poprzednim posiedzeniu Sejmu. Poseł Chaładaj zapewnia, że Czerniawski nic na temat jego podwójnego głosowania nie wiedział i przeprosił go za użycie osobistej karty do głosowania, która jest także legitymacją poselską. Mieczysław Czerniawski, który jest przewodniczącym Sejmowej Komisji Finansów Publicznych zapewnia, że ma czyste sumienie i dlatego nie zamierza odwoływać się od decyzji Klubu SLD. Wierzy, że kierownictwo klubu z własnej inicjatywy wróci do tematu i przyzna mu rację. Te same powody decydują o tym, że M. Czerniawski nie zamierza składać mandatu. – Nie mam z tą sprawą nic wspólnego – twierdzi Mieczysław Czerniawski.
Nieoficjalnie mówi się, że poseł Mieczysław Czerniawski padł ofiarą otwartej już wojny pomiędzy ugrupowaniem prezydenckim, a premierowskim.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę