Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wielkanocne Życzenia

„Tajemnice chwalebne ożywiają zatem w wiernych nadzieję eschatologicznego kresu, ku któremu zdążają jako członkowie Ludu Bożego pielgrzymującego przez historię. Musi ich to pobudzać do odważnego świadczenia o tej radosnej nowinie, która nadaje sens całemu ich życiu.”
(RVM 23).
W Roku Różańca, zjednoczony „słodkim łańcuchem” tej modlitwy, posyłam wszystkim Członkom
i Przyjaciołom Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej słowa wielkanocnych życzeń:
Zwycięstwo Chrystusa nad grzechem niech umocni nas w odważnym dawaniu świadectwa radosnej nowinie – Ewangelii życia.
Stanisław Stefanek
Biskup Łomżyński

***

Niech te Święta Zmartwychwstania ocieplą wszystkich łomżyniaków nadzieją na lepszy świat, niech dodadzą otuchy, niech budzą jedność i pokorę, ale też niech stale przypominają nam skąd przychodzimy
i dokąd zmierzamy. Do miłego czerwcowego spotkania w naszym mieście! Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus błogosławi każdemu z nas.
Jerzy Brzeziński
Prezydent Łomży

***

Z okazji Świąt Wielkanocnych, w imieniu Zarządu Powiatu Łomżyńskiego, wszystkim łomżanom zamieszkałym w kraju i poza jego granicami, Ich Rodzinom i Najbliższym życzę, by zdrowie, pogoda ducha i wszelka pomyślność towarzyszyły wszystkim Państwa poczynaniom. Tajemnicę Zmartwychwstania Pańskiego przeżywajmy łącząc się w wielopokoleniowej wspólnocie świętowania.
Wojciech Kubrak
Starosta Łomzyński


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę