Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

19–21 czerwca

Spotykamy się w Łomży!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej organizuje w dniach od 19 do 21 czerwca b.r. jedenasty Zjazd Wychowanków i Nauczycieli Szkół Ziemi Łomżyńskiej. Zapraszamy jednak nie tylko absolwentów i nauczycieli; z ogromną radością powitamy wszystkich miłośników i sympatyków Ziemi Łomżyńskiej. Szczegółowe informacje o Zlocie przekazane zostały już do wszystkich oddziałów Towarzystwa i tam można zapoznać się ze szczegółami. Postanowiliśmy jednak opublikować wszystko to, co do tej pory udało się nam ustalić.
Ze względów technicznych Zarząd Główny nie jest w stanie skierować indywidualnych zaproszeń do wszystkich łomżyniaków rozsianych w kraju i za granicą. Bardzo liczymy tu na sprawność naszych oddziałów, które przecież dysponują pełnymi wykazami ludzi i – jak mniemamy – mają z tymi ludźmi bieżący kontakt. Stąd zapraszamy serdecznie za pośrednictwem oddziałów, szkół, prasy, radia, telewizji i Internetu.
W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: udział Gości w podstawowym programie Zlotu oraz materiały promocyjne i informacyjne. Na podstawie indywidualnych zgłoszeń jesteśmy w stanie zagwarantować (odpłatnie) noclegi i wyżywienie w internatach na terenie Łomży, lub – według życzenia – w hotelach, oraz udział w wybranych punktach programu, takich jak np. wycieczki turystyczne czy wieczór towarzyski.
Przewidywane koszty: wpisowe 40 zł, nocleg (internat) 15 zł, śniadanie 4 zł, obiad 8 zł, kolacja 4 zł, wycieczka 30 zł, wieczór towarzyski 50 zł.
Są to główne założenia programu, przygotowane przez Zarząd Główny. Chcemy jednak możliwie najpełniej sprostać Państwa życzeniom i zapotrzebowaniu. Dlatego, mimo że ustalony i przekazany wcześniej oddziałom termin już upłynął, oczekujemy nadal na propozycje do programu.
Do „Komunikatu” dołączamy kartę uczestnictwa w zjeździe, prosząc zainteresowanych o wypełnienie i przesłanie pod adresem ZG TPZŁ. Drugi egzmplarz karty uczestnictwa może przydać się komuś z rodziny lub znajmomych.
Proponujemy Państwu następujący program pobytu (w zarysie):
18 czerwca (środa)
u wieczorem przyjazd i zakwaterowanie (dla osób zainteresowanych udziałem w wycieczce)
19 czerwca (czwartek)
u wycieczka do Myszyńca, udział w uroczystościach Bożego Ciała i spotkanie regionalne w Nowogrodzie
20 czerwca (piątek)
u Msza św. w Katedrze w intencji nauczycieli i wychowanków Szkół Ziemi Łomżyńskiej
u uroczysty dzwonek w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki i spotkania w macierzystych szkołach, po uroczystościach zakończenia roku szkolnego
u koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej
u wieczór towarzyski (raut)
21 czerwca (sobota)
u spotkanie z władzami miasta i regionu
u oficjalne zakończenie Zlotu i rozpoczęcie XX Zlotu Harcerzy – Weteranów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę