Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

"Wiejska opowieść" - Zdzisław Folga

listopad - grudzeń 2002r.

MDK - DŚT zaprasza we wtorkowy wieczór na wernisaż wystawy fotografii - "Wiejska Opowieść". Na czarno-białych powiększeniach będziemy mogli obejrzeć wiele ciekawych, wiejskich, podłomżyńskich pejzaży - znanych i mniej znanych.
Autorem wystawy jest Zdzisław Folga - od niedawna łomżanin; wcześniej mieszkaniec podłomżyńskiej wsi Kossaki.
Wystawie towarzyszyć będzie muzyka na żywo.

Zdzisław Folga od niedawna mieszkaniec Łomży. Dzieciństwo i młodość spędził w niewielkiej wiosce Kossaki koło Jedwabnego. Absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW. Pasję fotograficzną zaszczepił w nim Czarek Czeraniuk , kolega ze szkoły średniej . Wraz z nim miał swoją pierwszą wystawę na I Międzynarodowym Festiwalu Filmów Przyrodniczych w Wiźnie oraz w łomżyńskiej Galerii Pod Arkadami. W ubiegłym roku - wraz z Przemysławem Karwowskim był współautorem wystawy “Sąsiedzi”. Jest członkiem Klubu Fotografików Łomżyńskich oraz autorem zdjęć i artykułów w dziale turystycznym portalu www.4lomza.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę