Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

35-lecie Browaru Łomża

październik - listopad 2003r.

Na wystawie można obejrzeć najciekawsze pamiątki i materiały związane z jubileuszem łomżyńskiego producenta piwa - wśród nich historyczne opakowania, szkło firmowe, materiały promocyjne i fotografie. Niewątpliwą gratką dla birofilów jest bogaty zbiór etykiet i kompletna kolekcja kapsli, które funkcjonowały na butelkach produkownych w Łomży piw. Pokazują one zmiany, jakie zaszły we wzornictwie opakowań w ostatnich trzydziestu pięciu latach. Pozwalają również przypomnieć, jak wiele marek piwa wyprodukował przez te lata łomżyński Browar. Ozdobą wystawy jest pokaźny zbiór pucharów, medali i dyplomów, jakie firma zdobyła w konkursach branżowych oraz otrzymała za wspieranie lokalnych inicjatyw kulturalnych i sportowych.

Interesująco przedstawia się również prezentacja aktualnych produktów oraz służących ich promocji materiałów reklamowych. Wśród nich znalazły się m.in. eleganckie sześciopaki i kartony zbiorcze, w które pakowane jest łomżyńskie piwo eksportowane na rynek amerykański.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę