Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

obrazy - Roman Borawski

listopad 2003r.

O treściach zawartych w wystawianych obrazach autor mówi: "Prawdę mówiąc, nie wiem czy nazywać je obrazami? Mówię o nich totemy lub kody."

Te zawiłe labirynty form, zamknięte w prostych układach kompozycyjnych; krzyżach, kwadratach, prostokątach, są jak nieznane symbole - piktogramy czytelne tylko dla wtajemniczonych. Tworzę je przy pomocy kwadratowego modułu (megapiksela?), który mechanicznie kładziony, zostawia regularne, barwne ciągi plam na powierzchni płótna. Sposób projektowania oraz technika malowania tych kompozycji mają podkreślać ich związki z problematyką uzależnienia współczesnego człowieka od nowoczesnych technologii, od ich dobrodziejstw i zagrożeń."

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę