Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

rysunek i malarstwo - Grzegorz Mioduszewski

grudzeń 2003 - styczeń 2004r.

Grzegorz Mioduszewski uzyskał w 2003 r. dyplom ukończenia studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, w Pracowni Autorskich Projektów Graficznych prof. Romana Kalarusa. Na swoim koncie ma 5 wystaw indywidualnych ( Katowice, Skjolden – Norwegia, Jastrzębie Zdrój), 4 zbiorowe oraz główną nagrodę ( 1998 r.) i dwa wyróżnienia ( 1999 r., 2003 r.) w kategorii plastyki na Jastrzębskich Dniach Kultury .
Wystawa w Łomży obejmuje malarstwo olejne, pastele oraz rysunki . Dominującymi tematami są pejzaże i portrety. Grzegorz Mioduszewski z upodobaniem maluje pogodne krajobrazy , pełne światła i delikatnych, ciepłych tonów. Z kolei portrety obwiedzione wyrazistym konturem oddziałują ekspresją rysów twarzy przedstawionych postaci..
Niezwykle wdzięczne i zupełnie inne w charakterze są wielkoformatowe , nasycone kolorami rysunki wykonane długopisami żelowymi. Przedstawiają świat przywodzący na myśl wytwory dziecięcej wyobraźni z piętrzącymi się domami , ławicami tęczowych ryb w turkusowej wodzie , barwnopiórymi ptakami i samolotami w przestworzach. Jest to świat pełen fantazji i niesamowitych barw pociągający każdego z nas swoją bajkową barwnością i niezwykłością.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę