Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

malarstwo grafika - Natalia Kulka

luty - marzec 2004r.

Absolwentka Liceum Plastycznego w Łomży.
Natalia Kulka w 2003 roku ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom nagrodzony medalem uzyskała w Pracowni Drzeworytu prof. Z. Lutomskiego

Brała udział w 7 wystawach zbiorowych, a we wrześniu 2003 roku miała swoją pierwszą wystawę indywidualną, która odbyła się w krakowskiej galerii “Faust” w ramach “ Dni grafiki”.Uprawia grafikę warsztatową , projektuje wydawnictwa, maluje obrazy , fotografuje.
Inspiracją jest dla niej pejzaż. Oszczędne w formie i kolorze linoryty oraz prace olejne dotyczą wzajemnych relacji pomiędzy bezmiarem przestrzeni , a surową,( często geometryczną ) bryłą znajdującego się w niej obiektu. Kompozycje - z pozoru pełne atmosfery ciszy i wyobcowania - przemawiają grą napięć i kontrastów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę