Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Ceramika opolska

Główne zdjęcie
Irena Grabowska

Wysatwa prac artystów opolszczyzny od 12 maja 2002r.

Marcelina Grabowska Piątek
Marcelina Grabowska Piątek
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski
Irena Grabowska - rzeźba ceramiczna
Zajmuje się działałnością pedagogiczną i tworczością w zakresie ceramiki artystycznej. Rzeźby ceramiczne artystki cechuje finezja form i elegancja kształtów, z którymi współgrają szkliwa o niespotykanej, wysmakowanej kolorystyce.

Marcelina Grabowska Piątek - grafika
Autorka specjalizuje się w technice akwaforty i akwatinty. W jej twórczości splatają się elementy realizmu i fantastyki. Odrealniona przestrzeń gotyckich i renesansowych budowli oraz posępne pejzaże są tlem dla scen figuralnych, które - nasycone atmosferą tajemnicy i niezwykłosci - awracają uwagę na duchową stronę ludzkiej egzystencji.

Piotr Grabowski - malarstwo i tkanina artystyczna
Artysta uprawia malarstwo, projektuje gobeliny i witraże. na obrazach dominują kompozycje pejzażowe odznaczające sie wyszukanymi barwami, harmonią form i wyczuciem przestrzeni. Podobnymi cechami wyrozniaja się - tkaniny według jego projektów - gobeliny, które najczęściej przedstawiaja pejzaże, archtekturę, cceny rodzajowe i martwe natury.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę