Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

malarstwo rysunek grafika - Zdzisław Jaroszek

Wystawa malarstwa, rysunku i grafiki Zdzisława Jaroszka od 17 października 2001r.

Zdzisław Jaroszek ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w pracowni prof. Stanisława Borysowskiego. Ma na swoim koncie liczne wystawy indywidualne (m.in.: Łomża 1992) i zbiorowe w kraju oraz za granicą. Uprawia malarstwo i rysunek. Wieloletni dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Suwałkach, współorganizator plenerów "Sztuka i środowisko" w Wigrach. Obecnie jest nauczycielem plastyki w I LO w Suwałkach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę