Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Z drzewa wzięte...

Wystawa fotografii Tomasza Karpa i Artura Kościeleckiego w Galerii Pod Arkadami od 24 lipca 2003 r.

Tomasz Karp od kilku lat zajmuję się fotografowaniem natury. Początkiem fascynacji były zdjęcia wykonane podczas całkowitego zaćmienia słońca.

Artur Adam Kościelecki fotografuje od kilku lat. Udaje się jemu połączyć zmysł uważnego obserwatora z cierpliwością wskazaną przy makrofotografii.

Tytuł wystawy "... z drzewa wzięte" pośrednio nawiązuje licznymi skojarzeniami do mnogości elementów otaczającego nas świata natury, jak również bliższego otoczenia związanych z drzewem, drewnem w mniej lub bardziej przetworzonej zarówno przez naturę jak i człowieka formie. Fotografie powstawały w trakcie plenerowych wyjazdów w ciągu kilku ostatnich lat. Znalazła w niech odzwierciedlenie fascynacja kształtami, kolorami oraz światłem postrzeganych form.

Wystawę oglądać będzie można do końca sierpnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę