Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

List Wojewody Podlaskiego

Wojewoda Podlaski
Białystok, dn. 10 września 2003 r.Szanowna Pani
ANNA DĄBROWSKA
Prezes Stowarzyszenia
Kobiet z Problemem Onkologicznym
w Łomży

Szanowna Pani Prezes
W odpowiedzi na Pani wystąpienie uprzejmie informuję, iż z przyjemnością obejmę honorowym patronatem konferencję naukową na temat
„Rak w XXI wieku – przyczyny, zagrożenia, nadzieje”.

Uważam za niezwykle cenne wszelkie działania na rzecz podnoszenia świadomości społecznej na narastające zagrożenie chorobami nowotworowymi.

Proszę również przyjąć moje najserdeczniejsze gratulacje z okazji X rocznicy powstania Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym. Z wielkim szacunkiem i uznaniem odnoszę się do działalności Stowarzyszenia. To działalność, która płynie prosto z serca i chęci pomocy innym.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim „Amazonkom” za to, że oddają cząstkę siebie, swego czasu i uczuć, aby wspierać inne kobiety, które tego wsparcia potrzebują. To Wy podajecie im pomocną dłoń w tych trudnych chwilach i pokazujecie światełko nadziei.

Uczestnikom konferencji życzę twórczych i owocnych obrad. Wszystkim Amazonkom składam życzenia wytrwałości na obranej drodze, hartu ducha, wiele osobistego szczęścia i satysfakcji ze swej pracy.

Marek Strzaliński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę