Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

A na twarzach dzieci gościł uśmiech!

Już po raz dziewiąty gimnazjaliści z „ósmego” bawili się wspólnie z młodszymi kolegami na Skate Parku. Wspaniała pogoda, atrakcyjne konkursy, pokazy sprawiły, że na placu gościły tłumy maluchów i ich opiekunów.


Festyn z okazji Dnia Dziecka rozpoczęły występy przedszkolaków, które  tańczyły i śpiewały. Do zabawy przyłączyli się także piłkarze z Łomżyńskiego Klubu Sportowego, gościliśmy Pawła Pronaja, Pawła Galińskiego, Alberta Rydzewskiego, Artura Łazara oraz Rafała Boguskiego (grającego aktualnie w mistrzowskiej drużynie Wisły Kraków), były pokazy, konkursy, wywiady, autografy- cieszymy się , że  zawsze gotowi są nas wspierać.  Wszyscy z zainteresowaniem oglądaliśmy popisy  akrobatyki rowerowej w wykonaniu Grupy Show Bike, w składzie: Piotr Bielak(mistrz polski) oraz Michał Frodyma (mistrz województwa lubelskiego)która zaprezentowała skoki na rowerach nad poprzeczką i inne ekstremalne ewolucje, przeprowadzono także mini-zawody i konkursy dla miłośników dwóch kółek. Gimnazjaliści rywalizowali w różnych konkurencjach sportowych, przedstawiali programy kabaretowe, prezentowali dorobek kulturalny różnych państw. Przeprowadzili też wybory Miss szkoły. Stoiska oferowały zmęczonym posiłek i napoje. Dochód z loterii i kawiarenek przeznaczyli na cele dobroczynne. Wiele emocji wzbudziły też występy grupy Capoeira (Wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach.) Członkowie Grupy Ratowniczej Polskiego Czerwonego Krzyża pokazali nam jak ratować ludzkie życie w sytuacjach jego zagrożenia i pomagali tym, którzy chcieli poznać tajniki ratownictwa medycznego. Uczestnicy zabaw, loterii i konkursów otrzymali cenne nagrody i upominki m.in. rowery, mp3, mp4, telefony komórkowe, plecaki, miłe pluszaki, a wszystko to za sprawą ludzi dobrej woli - sponsorom, którym jesteśmy bardzo wdzięczni, a uśmiech na twarzach dzieci był dla nas najlepszą zapłatą. Do wspólnej zabawy zapraszamy za rok!
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę