Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzą Amazonki

W tym roku wyjątkowo wcześnie nadeszły Święta Wielkanocne. Nie zmieniło to jednak w niczym ich znaczenia i uczuć, jakie w nas wywołują. Zawsze są pełne radości i nadziei. Nie zawsze pogoda sprzyja naszym życzeniom i nastrojom, ale może to wpływ dłuższego dnia, może więcej słońca, a może po prostu wspaniała wymowa Tych Świąt, najważniejszych dla każdego wierzącego człowieka... W każdym razie zawsze przez pryzmat Wielkiej Nocy z większą nadzieja patrzymy w przyszłość i z radością zabieramy się do porządków, czasem tylko w domu, a czasem w całym naszym życiu. Czasem patrzymy wstecz, dokonujemy bilansu naszych działań, liczymy sukcesy, tłumaczymy to, co nie zawsze się udało. I zawsze patrzymy przed siebie pełni oczekiwania. Przyroda budzi się do życia, a co nam przyniesie przyszłość? W świetle słońca, czasem przy pierwszej zieleni - wszystko od razu wygląda lepiej.
          2008 rok jest bardzo ważny dla nas - Amazonek. Z jednej strony napełnia nas wielką radością to, jak wielu przyjaciół ma nasze Stowarzyszenie. To dzięki ich pracy i wielkiemu sercu udało się po raz kolejny zorganizować Bal Przyjaciół Amazonek. Z drugiej strony czeka nas w tym roku jeszcze więcej pracy. Chcemy nadal kontynuować najważniejsze nasze przedsięwzięcia: organizować Dzień Otwarty w Onkologii, czerwcowe koncerty, wydawać Biuletyn Informacyjny, prowadzić rehabilitację dla kobiet po amputacji piersi, organizować wykłady dla uczennic szkół średnich.
           A w październiku również obchodzić będziemy bardzo ważną dla nas uroczystość - 15-lecie naszego Stowarzyszenia. Chcemy tę uroczystość odpowiednio uhonorować. Mamy wiele planów - oby wszystkie udało nam się zrealizować.
           A przede wszystkim przypominamy wszystkim kobietom, które dotknął rak - nie jesteście same! Oprócz swoich rodzin macie jeszcze nas - Stowarzyszenie skupiające osoby Wam bliskie, kobiety, które przeżyły to samo, które wiedzą, co znaczy diagnoza „rak", wiedzą, jak przejść bardzo trudne leczenie i jak znaleźć nadzieję na przyszłość. U nas otrzymacie pomoc, wsparcie i zrozumienie. Czekamy na Was! Bądźcie z nami!


                                                                                                              Barbara Porwoł

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę