Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

„Promotor” rozwoju intelektualnego

„Promotor” tak ma nazywać się stowarzyszenie działające na rzecz rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wczoraj w ratuszu odbyło się spotkanie organizacyjne podczas którego deklaracje przynależności do stowarzyszenia podpisały 22 osoby spośród których wybrano komitet założycielski. Celem „Promotora” jest dążenie do utworzenia, na podstawie Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, Akademii Łomżyńskiej. Powołanie Akademii miałoby nastąpić w rocznicę 600-lecia nadania praw miejskich Łomży, czyli w 2018 roku.


Działalność członków Stowarzyszenia "Promotor" ma przyczynić się do rozwoju szkolnictwa wyższego, a przez to do rozwoju intelektualnego i materialnego Łomży i regionu. W skład komitetu założycielskiego, który ma doprowadzić do formalnego powstania stowarzyszenia weszli: Mieczysław Bagiński, Stanisław Grodzki, Krystyna Michalczyk-Kondratowicz, Janusz Nowakowski oraz Henryk Trojanowski.

Spotkanie dotyczące powstania stowarzyszenia uświetnił wykład prof. Henryka Samsonowicza „Kariera Mazowsza w dawnej Polsce”.
200829104429.jpg
cz
cz, 18 października 2007 22:11
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2007 07:20:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę