Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Koniec rekrutacji do szkół na podlasiu

Dziś do godziny 15.00 wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w województwie podlaskim muszą wywiesić listy przyjętych nowych uczniów. Dobiega końca rekrutacja w tych typach szkół. Do wczoraj uczniowie gimnazjów mieli czas na złożenie maksymalnie do trzech szkół kopii świadectw ukończenia gimnazjum i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego. Dziś szkoły na tej podstawie utworzą listy osób przyjętych. Jak podkreśla Józef Przybylski – dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży do tej placówki chętnych jest trzy razy więcej niż miejsc.

O tym kto znajdzie się na liście 180 przyjętych zdecyduje komputer – będą to uczniowie z najlepszymi wynikami, ale nie wiadomo czy wszyscy zostaną uczniami tej szkoły.
Przez następne dwa dni absolwenci gimnazjów muszą bowiem potwierdzić chęć podjęcia nauki w danej szkole poprzez złożenie oryginałów świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.
Rekrutacja w szkołach ponadgimnazjalnych zakończy się w przyszła środę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę