Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ministerstwo da na boisko przy SP nr 5

Szkoła Podstawowa nr 5 przy ul. Polnej w Łomży zyska w tym roku nowe boisko sportowe. 115 tys zł na jego realizację daje Ministerstwo Sportu w ramach tegorocznej edycji programu „Budowa boisk wielofunkcyjnych ogólnodostępnych dla dzieci i młodzieży”. Boisko, które ma zostać wybudowane przy „piątce” będzie miało długość 44, a szerokość 22 metrów.

Jak wyjaśnia Łukasz Czech z biura prasowego ratusza, nowe boisko ma mieć sztuczną nawierzchnię. Będzie przystosowane do gry m.in. w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę. Cała inwestycja ma kosztować około 230 tys zł, a to oznacza że ministerialna dotacja pokryje 50% kosztów jego budowy. W związku z decyzją Ministerstwa Sportu przyznająca dofinansowanie na budowę boiska przy SP nr 5 jutro na nadzwyczajnej sesji spotkają się radni Łomży. Mają dokonać zmian w budżecie miasta, tak aby inwestcyja mogła zostać zrealizowana jeszcze w tym roku. 
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę