Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nieletni włamywali się do samochodów i kradli radioodtwarzacze

Dwóch 16-letnich mieszkańców Łomży zatrzymała policja. Na swoim koncie mają co najmniej 9 przypadków włamań z kradzieżą do pojazdów. Ich dalszym losem zajmie się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Łomży.

Włamania do zaparkowanych pod blokami aut – to istna plaga. Mimo, że liczba zdarzeń kryminalnych spadła w ubiegłym roku o ok. 40 proc., to nadal najbardziej odczuwalne dla mieszkańców Łomży i powiatu są straty, powodowane przez samochodowych włamywaczy. - Kradną najczęściej radioodtwarzacze, ale również inne przedmioty pozostawione w samochodzie; przy tym niszczą zamki lub tłuką szyby - mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, podinsp. Krzysztof Leończak. Policja dokonuje analizy zdarzeń, ustala, w których godzinach i gdzie dochodzi do włamań i w te miejsca kieruje umundurowanych. Podinspektor Leończak podkreśla, że skuteczność policyjnych działań zależy przede wszystkim od czujności i współpracy mieszkańców. Policja prosi o kontakt świadków włamań. Apeluje, aby zwracać uwagę na osoby w pobliżu parkingów, które zachowują się podejrzanie. Dzwonić można po nr 997.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę