Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Jest pomoc dla łomżyńskiego schroniska dla zwierząt ARKA

Karmę dla psów i pieniądze przekazują miłośnicy zwierząt schronisku ARKA w Łomży. Niespełna tydzień temu zapalił się tam budynek, w którym przetrzymywane były chore psy. Zginęło kilkanaście zwierząt, pożar zniszczył wnętrze szpitalika. Kierownik schroniska, Bożena Jarząbek zaapelowała do ludzi dobrej woli o pomoc w odbudowie szpitalika. Kilka osób już wpłaciło pieniądze na konto Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które sprawuje pieczę nad przytuliskiem. Dzięki wsparciu, kierownik schroniska zamówiła już pierwsze materiały do odbudowy wnętrza budynku.

 Ludzie przynoszą też karmę dla zwierząt, a specjalną ofertę pomocy przygotowała firma PHU Kurpiewski stacja paliw PKN Orlen w Łomży. Klienci mogą tam kupić karmę dla psów po cenach hurtowych, są również zachęcani do wsparcia schroniska. Firma zamierza w najbliższych dniach przekazać przytulisku kilka worków karmy.

Na schronisku przebywa obecnie ok. 150 bezpańskich psów. Kierownik Bożena Jarząbek zachęca do adopcji zwierząt. Schronisko dla zwierząt ARKA mieści się w Łomży przy ul. Wojska Polskiego. Tel. 086 216 31 83.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę