Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Radni uzupełniają oświadczenia.

Dwoje radnych Łomży – Alicja Bandzul i Zbigniew Lipski uzupełnili swoje oświadczenia majątkowe. Przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Grzymała do uzupełnienia informacji w oświadczeniu wezwał jeszcze radnego Jana Bajno. W przypadku radnych Alicji Bandzul i Zbigniewa Lipskiego przewodniczący zażądał uzupełnienia oświadczeń o wysokość wynagrodzenia, jakie uzyskali w ubiegłym roku.

Radna Bandzul, w pierwotnym oświadczeniu napisała, że jest bezrobotną. Teraz dopisała, że w ubiegłym roku z tytułu wynagrodzenia uzyskała dochody w wysokości 28 429 zł. Zbigniew Lipski – to prezes SM Perspektywa. W swoim oświadczeniu majątkowym złożonym 4 grudnia 2006 roku, przedstawiając swoje dochody, obok diety radnego i pieniędzy z tytułu zasiadania w organach statutowych TU Filar napisał „wynagrodzenie w spółdzielni według PIT”. Po wezwaniu przez przewodniczącego Grzymałę w uzupełnieniu ujawnił, że z tytułu zatrudnienia w SM Perspektywa w 2006 roku otrzymał 89 tys zł. Przewodniczący łomżyńskiej Rady Miasta czeka jeszcze na uzupełnienie informacji z oświadczenia majątkowego radnego Jana Bajno. Podał on, że ma dom, ale nie zna jego wartości. Przewodniczący Grzymała chce, aby radny, jeśli nie ma wyceny domu, wpisał wartość szacunkową nieruchomości.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę