Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Radni uzupełniają oświadczenia.

Dwoje radnych Łomży – Alicja Bandzul i Zbigniew Lipski uzupełnili swoje oświadczenia majątkowe. Przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Grzymała do uzupełnienia informacji w oświadczeniu wezwał jeszcze radnego Jana Bajno. W przypadku radnych Alicji Bandzul i Zbigniewa Lipskiego przewodniczący zażądał uzupełnienia oświadczeń o wysokość wynagrodzenia, jakie uzyskali w ubiegłym roku.

Radna Bandzul, w pierwotnym oświadczeniu napisała, że jest bezrobotną. Teraz dopisała, że w ubiegłym roku z tytułu wynagrodzenia uzyskała dochody w wysokości 28 429 zł. Zbigniew Lipski – to prezes SM Perspektywa. W swoim oświadczeniu majątkowym złożonym 4 grudnia 2006 roku, przedstawiając swoje dochody, obok diety radnego i pieniędzy z tytułu zasiadania w organach statutowych TU Filar napisał „wynagrodzenie w spółdzielni według PIT”. Po wezwaniu przez przewodniczącego Grzymałę w uzupełnieniu ujawnił, że z tytułu zatrudnienia w SM Perspektywa w 2006 roku otrzymał 89 tys zł. Przewodniczący łomżyńskiej Rady Miasta czeka jeszcze na uzupełnienie informacji z oświadczenia majątkowego radnego Jana Bajno. Podał on, że ma dom, ale nie zna jego wartości. Przewodniczący Grzymała chce, aby radny, jeśli nie ma wyceny domu, wpisał wartość szacunkową nieruchomości.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę