Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi w www.radionadzieja.pl

Stadion ŁKS pod skrzydła MPGKiM

Jeszcze w tym miesiącu Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży może przejąć stadion Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Rozmowy na ten temat właśnie mają się rozpocząć. Stadion przy ul. Zjazd jest własnością miasta, ale przed ostatnie kilkanaście lat zarządzał nim ŁKS.

To właśnie na tym stadionie klub wywalczył awans do rozgrywek w drugiej lidze. Drugoligowych spotkań w Łomży jednak dotychczas nie prowadzono, bo stadion nie spełniał wymogów stawianych obiektom przez Polski Związek Piłki Nożnej. W ubiegłym roku rozpoczęła się modernizacja stadionu i podobno już wymogi Związku zostały spełnione.
Nowoczesna murawa boiska i cały zmodernizowany obiekt wymagają specjalistycznej opieki i co sie z tym wiąże znacznie większych pieniędzy na utrzymanie. I właśnie to ma być podstawą do odebrania stadionu ŁKS-owi i przekazania go w zarząd podległemu prezydentowi MPGKiM-owi.
Na oddanie miastu stadionu godzi się także zarząd ŁKS-u. Prezes Stanisław Kaseja podkreśla, że wiele drugoligowych klubów piłkarskich gra na boiskach należących do miasta i w Łomży może być tak samo. Jedynie władze klubu apelują do prezydenta, aby nie nakładał na klub zbyt dużego haraczu za korzystanie ze stadionu i znajdujących się tu boisk treningowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę