Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
źróło: radionadzieja.pl

Ruszył kolędowy maraton w regionie.

Koncertem „Z nadzieją do Betlejem” rozpoczęły się 4. spotkania kolędowe. Jako pierwsi pieśni bożonarodzeniowych wysłuchali wierni parafii Krzyża św. w Łomży. W kaplicy zaśpiewali znani i lubiani artyści sceny operowej – Monika Fedyk-Klimaszewska, Jacek Szymański i Dariusz Wójcik. Na wiolonczeli grała Anna Sawicka, a na organach po raz pierwszy goszczący w Łomży, Gedymin Grubba.

Przez najbliższych kilka dni artyści będą odwiedzać miasta regionu i śpiewać najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Dwa lata temu muzycy podczas koncertów zaśpiewali też kolędy kaszubskie, w ubiegłym roku – kurpiowskiej. Słuchaczom podczas pierwszego tegorocznego koncertu przypomnieli brzmienie kilku z nich.

Dziś artyści zaśpiewali i zagrali w kościele pw. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem. Koncert nosił tytuł „Rodzina Święta”. Wieczorem muzycy pojawią się w Ostrołęce. Koncert pt: Nad Betlejem w ciemną noc” rozpocznie się w kościele pw. św. Antoniego o godz. 18-00.

Przez nami jeszcze kilka koncertowych dni. Jutro spotkania kolędowe odbędą się w Łysych, we wtorek - w Lubiejewie. W czwartek 11 stycznia odbędzie się koncert „Do Betlejem pełni nadziei” w V rocznicę powstania Radia Nadzieja z udziałem Łomżyńskjej Orkiestry Kameralnej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę